This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/scherpenzeel-ge/huis-eikenlaan-55/44592322/

Eikenlaan 553925 VH Scherpenzeel (GE)Scherpenzeel
€ 700,000 k.k.
Ideaal voor liefhebbers van tuin en hobbyruimte | Extra kamer beneden
Description
DE IDEALE WONING VOOR LIEFHEBBERS VAN TUIN EN HOBBYRUIMTE!
Op een prachtige, groene locatie aan de Eikenlaan 55 wordt deze verzorgde TWEE-ONDER-ÉÉN-KAPWONING met royale oprit, een natuurrijke voor- en achtertuin en veel bijgebouwruimte te koop aangeboden. De woning ligt op een mooie locatie, tegenover de sportvelden en nabij het dorpscentrum en buitengebied van Scherpenzeel.
Indeling
Op de begane grond zijn de hal met toiletruimte (hangend toilet met fontein), de meterkast, trapopgang, woonkamer, keuken en een multifunctionele extra kamer gesitueerd. De woonkamer is royaal van opzet, heeft een L-vormige indeling en heeft een prettige daglichttoetreding door de grote raampartijen en aanwezige schuifpui. De woonkamer biedt gezien haar grootte voldoende ruimte voor een grote zit- en eethoek en je kijkt zowel aan de voor- als achterzijde prachtig de tuin in. De keuken bestaat uit 2 rechte opstellingen en is uitgerust met een Quooker en inbouwapparatuur zoals een koelkast met vriesvak, een combimagnetron, inductiekookplaat met afzuigkap en een compacte vaatwasser. Via de achterdeur bereik je de tuin. Aan de voorzijde van het huis is een multifunctionele extra kamer gesitueerd, ideaal als werkplek, slaapkamer of hobbyruimte!
Op de 1e verdieping zijn de overloop, 2 slaapkamers (voorheen 3) en de badkamer te vinden. De overloop heeft een vaste kast en vanaf hier is het balkon te bereiken. De verzorgde badkamer is uitgerust met een douche, bad, hangend toilet en wastafelmeubel. De hoofdslaapkamer is gelegen aan de achterzijde van het huis, heeft een grote dakkapel en veel bergruimte. De 2e slaapkamer ligt aan de voorzijde van het huis, heeft tevens een dakkapel en biedt toegang tot een extra (berg)kamer.
Garage en bergingen
De woning heeft bijzonder veel bijgebouwruimte! Het bijgebouw bestaat uit 3 delen: garage, installatieruimte / washok en achterliggende berging. Het bijgebouw heeft een geïsoleerd dak, isolatieglas, een betonvloer en alle ruimtes zijn voorzien van verwarming en een wateraansluiting.
De garage (circa 16 m²) heeft een elektrisch bedienbare deur aan de voorzijde, een loopdeur naar de achtertuin en is deels in spouw gebouwd.
In de installatieruimte / het washok zijn de heteluchtverwarming en cv-ketel gesitueerd en hier zijn de witgoedaansluitingen.
De achterliggende berging (circa 21 m²) bestaat uit 2 compartimenten en is uitermate geschikt als kantoor aan huis of hobbyruimte. Zowel de berging als de wasruimte zijn in spouw gebouwd.
Tuin
De voor- en achtertuin zijn met liefde voor bloemen en planten aangelegd. In de achtertuin zijn diverse terrassen gecreëerd en er is bijzonder veel privacy! Liefhebbers van tuinieren en buiten vertoeven, zijn hier op de juiste plek!
Oprit
Op de oprit kunnen met gemak 3 auto’s geparkeerd worden. Tevens is aan de straat openbare parkeergelegenheid aanwezig.
Kenmerken
• Bouwjaar circa 1972
• Gebruiksoppervlakte woonruimte 122 m²
• Perceeloppervlakte 405 m²
• Energielabel A
• Dak- en spouwisolatie
• Vloerisolatie 2022
• Grotendeels HR++ glas
• Brink heteluchtverwarming (2021) ten behoeve van de verwarming van het huis
• Intergas cv-ketel t.b.v. de verwarming van het bijgebouw en de warm water voorziening in de badkamer
• Quooker t.b.v. warm water voorziening in de keuken
Locatie
De Eikenlaan is een populaire laan aan de rand van Scherpenzeel. De straat is breed van opzet, is bomenrijk, heeft veel groen en aan de straat is openbare parkeergelegenheid aanwezig. De sportfaciliteiten, het Kulturhus, het openlucht zwembad, de basisscholen, kinderopvang, de supermarkten, winkels en het eerstelijnscentrum zijn op korte afstand. Scherpenzeel heeft een busverbinding naar omliggende dorpen en de uitvalswegen zijn nabij.
Bijzonderheden
• Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2026
• Dakbedekking dakkapellen vernieuwd in 2025
• 16 zonnepanelen (2021, 385 WP)
• Badkamer vernieuwd in 2013
• Keuken geplaatst in 2010, de vaatwasser is in 2021 vervangen
• Dakbedekking garage vernieuwd in 2002
• Vernieuwde meterkast
• Elektrisch zonnescherm
• Screens aan de voorzijde (elektrisch bedienbaar)
• Rolluik achterzijde (elektrisch bedienbaar)
• Horren
• Glasvezelaansluiting
Benieuwd of deze verzorgde twee-onder-één-kapwoning met prachtige tuin en veel bijgebouwruimte uw droomwoning zou kunnen zijn of worden? Dan nodigen we u graag uit voor een rondleiding ter plaatse!
Oplevering in overleg, de voorkeur van verkoper gaat uit naar april 2027.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 700,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,738
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 44 m²
- Plot size
- 405 m²
- Volume in cubic meters
- 433 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Hot air heating
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
Cadastral data
- SCHERPENZEEL D 3071
- Cadastral map
- Area
- 405 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 130 m² (14.00 metre deep and 9.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda