Sold
Burgemeester Knappertlaan 243-B3116 JG SchiedamHaverschmidtkwartier
€ 389,000 k.k.
- 159 m²living area
- 6bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- September 24, 2024
- Date of sale
- October 17, 2024
- Term
- 3 weeks
Description
Heerlijk ruime, sfeervolle en lichte bovenwoning gelegen in Schiedam-West.
Enkele highlights:
• Woonoppervlak 159 m2
• 7 kamers | drie verdiepingen
• twee ruime balkons en een dakterras op het zuiden
• prachtige jaren ‘30 details
• energielabel D
Omgeving
De woning ligt op een praktische locatie in een gezinsvriendelijke buurt in Schiedam West, met alle voorzieningen in de nabije omgeving. Een prachtig groot en groen park ligt om de hoek, het centrum is op loop/fietsafstand.
Bereikbaarheid
Ook openbaar vervoer vind je in de buurt. Een bushalte bevindt zich voor de deur en met 7 minuten lopen ben je bij de dichtbijzijnde metro-halte. Met de metro sta je met een kwartier in hartje Rotterdam. Daarnaast is er een goede verbinding met de snelweg richting Utrecht, Amsterdam en Zeeland. Gratis parkeerplaatsen zijn voor de deur te vinden.
Zie jij wonen aan de Burgemeester Knappertlaan 243b helemaal zitten? Neem dan snel contact op met Moerman & de Jong Makelaars voor het maken van een afspraak!
Indeling
Begane grond:
Eigen entree, hal met trapopgang naar de 2e verdieping.
2e verdieping:
Overloop met toegang tot alle vertrekken op deze verdieping. De ruime en lichte woonkamer heeft een ensuite die de kamer verdeeld in een zitkamer aan de voorzijde en een eetkamer aan de achterzijde. De kamer heeft hoge plafonds en jaren ‘30 details, waaronder de ensuite met schuifdeuren voorzien van glas in lood, originele deuren en marmeren schouwen.
Vanuit de eetkamer is er middels openslaande deuren toegang tot een zonnig balkon op het zuiden met genoeg ruimte voor een gezellig zitje. In de zomermaanden is dit balkon echt een verlengstuk van het huis.
Terug naar de overloop: vanuit hier heb je toegang tot de keuken met een moderne keukeninrichting voorzien van inbouwapparatuur, het toilet en een kamer die nu wordt gebruikt om de vriezer te stallen en als extra zithoek, maar die door nieuwe bewoners naar eigen wens te gebruiken is.
3e verdieping:
Overloop met toegang tot vier slaapkamers, een zeer ruime badkamer met ligbad en douche en een separaat toilet.
De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde en heeft middels openslaande deuren toegang tot een balkon op het zuiden. Door de grote ramen is deze kamer lekker licht. Grenzend aan deze slaapkamer - met een deur vanuit de slaapkamer en een deur vanaf de overloop - bevindt zich de ruime badkamer met ligbad, douche en wastafel. Aan de voorzijde ligt de tweede grote slaapkamer die nu gebruikt wordt als thuiskantoor. De twee overige slaapkamers worden nu gebruikt als logeerkamer en inloopkast.
Zolder:
Deze ruimte is echt een verrassing: een zolder van ca. 40 m2 met aansluitend een royaal terras waar je heerlijke zomeravonden kunt doorbrengen. Met deze ruimte kun je alle kanten op: een royale slaapkamer, een speelzolder of een werkruimte? De zolder heeft een hoge nok waardoor je ook hier echt ruimte ervaart. Door de op maat gemaakte inbouwkast en de knieschotten is er plek genoeg om spullen op te bergen, zonder verlies aan leefruimte.
De zolder beschikt over een wasmachine-aansluiting en een wastafel. Ook de cv-ketel bevindt zich hier. Dit is een energiezuinige HR-ketel die in 2019 is geïnstalleerd.
Het dakterras is ca. 12,5 m2 en biedt genoeg ruimte voor een lounge-set, een barbecue en een tafel. Aan beide kanten is het balkon afgescheiden van de buren, waardoor je hier veel privacy ervaart.
Bijzonderheden
- Eigen berging op de begane grond;
- Dubbel glas;
- Dakisolatie;
- HR combiketel uit 2019;
- Energielabel D;
- Kleinschalige, actieve VVE, bijdrage € 100,- per maand;
- Eigen grond;
- In de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule (woning is ouder dan 30 jaar) en een asbestclausule (woning is gebouwd voor 1993) opgenomen worden;
- In opdracht van verkopers is een bouwkundige keuring uitgevoerd van de woning. Het rapport is ter inzage en zal worden overlegd bij het inplannen van een bezichtiging.
Deze informatie is met zorg samengesteld, maar voor de juistheid ervan kan door Moerman & De Jong Makelaars geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,447
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1931
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 159 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 525 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2019, in ownership
Cadastral data
- SCHIEDAM M 7239
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 100.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,742x
Viewed
41x
Saved
24-9-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




