This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/schiedam/appartement-de-la-marplein-26/44451376/

Eye-catcherRuime 3 kamer appartement in de geliefde woonwijk Woudhoek
Description
In de geliefde wijk Woudhoek mogen wij dit heerlijke en zeer ruime appartement van maar liefst 148 m² te koop aanbieden.
Dit heerlijke appartement is gelegen op de tweede en derde verdieping, is gebouwd in 1974, goed onderhouden, en maakt onderdeel uit van een actieve VvE. Deze leuke woning heeft een zonnige woonkamer, ruime woonkeuken, drie slaapkamers, een moderne badkamer, aparte waskamer en veel bergruimte. Er is overal dubbel glas aanwezig, centrale verwarming en de woning beschikt over energielabel C.
De ligging van de woning is zeer centraal. De woonwijk "De Woudhoek" beschikt over diverse goede scholen en openbaarvervoergelegenheden als de tram en bus. In de omgeving kunt u op loopafstand genieten van winkelcentrum Hof van Spaland en recreatiegebied Midden Delfland.
Onderstaand geven wij u een schriftelijke rondleiding door dit fijne appartement, maar wij begrijpen dat u de woning graag met eigen ogen zou willen bekijken. Wacht niet te lang met het inplannen van een bezichtiging met ons kantoor voor een persoonlijke bezichtiging.
Indeling:
Begane grond
Middels een afgesloten portiek met bellentableau, heeft u toegang tot het trappenhuis met toegang tot de woning op de tweede verdieping. Vanuit een externe deur is er toegang tot de bergingen.
Twee verdieping
U komt binnen in de zeer ruime woonkeuken met twee rechte opstellingen en een spoeleiland met plaats voor barkrukken voor gezelligheid tijdens het koken. De keuken is voorzien van alle hedendaagse inbouwapparatuur zoals een grote koelkast, combimagnetron, oven, 5 pits gaskookplaat, afzuigkap en koffiemachine. Vanuit de keuken is er toegang tot de berging, ideaal te gebruiken als voorraadkast.
Via de keuken kom je uit in de zonnige woonkamer met laminaatvloer en aangrenzend een deel waar je een leuke plek kunt maken met een eettafel of zoals nu een lekker plek om te loungen. Via de woonkamer bereik je de hal met toegang tot de twee slaapkamers, het toilet en de trap naar de verdieping. Beide slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer en de kamer aan de achterzijde biedt toegang tot het zonnige balkon.
Derde verdieping:
Via de overloop zijn de slaapkamer, badkamer en wasruimte te bereiken. Deze etage is voorzien van een grote kunsstof dakkapel waardoor er veel extra ruimte is ontstaan en een zeer royale derde slaapkamer. De slaapkamer is over de hele lengte van de woning en is voorzien van een laminaatvloer. Via de slaapkamer is er toegang tot een grote bergruimte.
De badkamer is ruim van opzet, volledig betegeld en voorzien van inbouwspots. Er is een ligbad, douchecabine, dubbele wastafel en tweede toilet aanwezig.
Beide slaapkamers zijn voorzien van een dakraam en 1 slaapkamer biedt toegang tot een hele fijne extra plek met veel bergruimte.
Ideaal is de aparte wasruimte met een keukenblok voor de handwas en de aansluiting voor de wasmachine en droger.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte 148 m² (conform de meetinstructie);
- Appartement met 3 ruime slaapkamers;
- Gelegen op loopafstand van het openbaar vervoer en winkels;
- Actieve vereniging van eigenaren met een maandelijkse bijdrage van circa € 237,-;
- De woning is gelegen op erfpachtgrond t/m 2071 en het erfpachtrecht is afgekocht tot 2049;
- Voldoende gratis parkeermogelijkheid in de wijk;
- Ligging in geliefde woonwijk "De Woudhoek" met goede scholen, winkels en park in de omgeving;
- Oplevering in overleg;
- Gezien het bouwjaar van de woning zal er een ouderdomsclausule in de koopakte worden opgenomen.
Overige
Huis kopen? Neem uw eigen NVM Aankoopmakelaar mee!
Download nu via de brochure van deze woning.
Een daadwerkelijke koopovereenkomst komt pas tot stand nadat beide partijen de schriftelijke overeenkomst hebben ondertekend.
Toelichtingsclausule Meetinstructie
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Nadrukkelijk zij vermeld, dat deze vrijblijvende informatieverstrekking niet als een aanbieding of een offerte mag worden beschouwd. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,534
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 237.00 per month
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 148 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 472 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- SCHIEDAM Q 6766
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 30-11-2071)
- Fees
- Paid until 01-01-2049
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 237.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda