Hoekappartement (Bouwnr. 4)3113 BJ SchiedamGlasbuurt
€ 334,500 v.o.n.
Description
Op de kop van het Fabriekspand vind je de hoekappartementen van KAFT. Jonge starters krijgen de eerste kans om hier een woning te kopen. Van circa 50 - 65m² woonoppervlak met één slaapkamer, een badkamer, bergruimte en een mooie woonkeuken, alles wat je nodig hebt! Daarnaast heb je door de hoekligging ook veel ramen, waardoor het appartement lekker licht is.
De appartementen worden elk voorzien van een Bruynzeel keukeninrichting. Bruynzeel Keukens is de vaste keukenpartner in dit nieuwbouwproject. Dat betekent voor jou een keuken die past bij jouw woning en levering en montage volgens de planning van de aannemer. Je kunt de standaard keuken eventueel nog uitbreiden of wijzigen naar jouw eigen wensen (meerwerk).
Voor meer informatie over dit specifieke bouwnummer verwijzen wij je graag naar de project website van De Glasfabriek.
Inschrijven kan tot woensdag 13 mei a.s. (12.00 uur). Het tijdstip van je inschrijving doet er niet toe, als het maar voor de sluitingsdatum definitief is gedaan en ondertekend.
Meet & Greet
Noteer maandag 11 mei a.s.in je agenda! Van 18:30 tot 20:00 uur organiseren we een gezellige informatieavond, de ‘Meet-and-Greet', in het kantoor op De Glasfabriek (Buitenhavenweg 116 - 118 Schiedam). Het hele verkoopteam staat klaar om je alles over KAFT te vertellen. We ontmoeten je graag en helpen je samen met onze makelaars op weg met het inschrijfproces. Deze avond hebben we ook de sfeerbrochure klaar liggen. Je bent van harte welkom!
Disclaimer: Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend. De genoemde prijzen betreffen slechts een indicatie. De impressies en plattegronden geven een globaal beeld van de verschillende woningtypes van de stand van het ontwerp van dit moment. Het ontwerp is nog aan veranderingen onderhevig en ook hier kunnen dan ook geen rechten aan ontleend worden
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 334,500 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 6,559
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2026
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 51 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- Volume in cubic meters
- 155 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
© 2001-2026 funda