This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/schiedam/appartement-lavendelveld-90/80815517/

Description
Instapklaar en royaal 4-kamer hoek-appartement met zonnig balkon, lift én energielabel A in de geliefde woonwijk ‘De Velden’!
Bent u op zoek naar een ruim, modern en uitstekend onderhouden appartement waar u zó in kunt trekken? Dan is dit prachtige 4-kamer hoek-appartement op de tweede verdieping absoluut een bezichtiging waard!
Dankzij de hoekligging geniet u hiervan extra veel lichtinval, een ruimtelijk gevoel en een heerlijk comfortabele woonbeleving. Het appartement is gelegen in een verzorgd en exclusief appartementencomplex met lift, eigen berging en volop parkeergelegenheid.
De woning bevindt zich in de populaire woonwijk ‘De Velden’, op loopafstand van het prachtige natuur- en recreatiegebied Midden-Delfland. Hier kunt u heerlijk wandelen, fietsen en ontspannen in het groen.
Daarnaast bevinden scholen, sportvoorzieningen, winkels en openbaar vervoer zich in de directe omgeving. Met uitstekende verbindingen bent u bovendien binnen korte tijd in het centrum van Schiedam of Rotterdam.
Indeling
Begane grond
Verzorgde afgesloten entree met video-intercom, bellenplateau, brievenbussen, liftinstallatie, trappenhuis en toegang tot de bergingen.
Tweede verdieping
Bij binnenkomst valt direct de nette afwerking en praktische indeling op. De ruime hal biedt toegang tot de meterkast, garderobekast, separaat (close-in) toilet met fonteintje, berging/wasruimte met wasmachineopstelling en de moderne badkamer.
De royale woonkamer van circa 5.94 x 6.63 meter is dankzij de hoekligging heerlijk licht en sfeervol. De grote raampartijen rondom zorgen voor een prachtige natuurlijke lichtinval gedurende de gehele dag.
De moderne open keuken is recent vernieuwd en uitgevoerd met een fraai kookeiland en diverse luxe inbouwapparatuur, waaronder:
• Inductiekookplaat
• Afzuigkap
• Quooker
• Koelkast
• Vriezer
• Vaatwasser
Aangrenzend bevindt zich een extra tussen-/werkkamer van circa 3.43 x 2.56 meter; ideaal als thuiswerkplek, hobbyruimte of extra eet-/speelkamer.
Vanuit deze kamer bereikt u het zonnige balkon van circa 2.52 x 2.87 meter, gelegen op het westen, waar u heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon.
De badkamer is modern uitgevoerd en voorzien van een inloopdouche en wastafelmeubel.
Daarnaast beschikt het appartement over:
Een ruime hoofdslaapkamer van circa 5.06 x 2.84 meter
Een tweede ruime slaapkamer van circa 3.43 x 3.48/ 4.83 meter
Vrijwel het gehele appartement is voorzien van een verzorgde en sfeervolle
laminaatvloer. Alleen de badkamer, het toilet en de wasruimte zijn afwijkend afgewerkt.
In de onderbouw beschikt de woning over een eigen berging van circa 2.00 x 1.49 meter.
Kadastrale gegevens
Gemeente: Schiedam
Sectie: Q
Nummer: 5276
Kenmerken
• Bouwjaar: 1994
• Woonoppervlakte: ca. 106 m2
• Inhoud: ca. 312 m3
• Energielabel A
Bijzonderheden
• Instapklaar - Turn Key
• Volledig vzv nieuwe kunststof kozijnen met triple (HR+++) glas
• Nieuwe keuken met inbouw apparatuur
• Lichte woonkamer door hoekligging en ramen rondom
• Extra tussen-/werkkamer aanwezig
• Lift aanwezig
• Verwarming via blokverwarming
• Glasvezelaansluiting aanwezig
• Verwarming en warm water via blokverwarming
• Zonnig balkon aanwezig, gelegen op het westen
• Eigen berging in de onderbouw
• Voldoende parkeergelegenheid rondom aanwezig
• Gratis openbaar parkeren direct voor het complex
• Winkels, openbaar vervoer en voorziening op loopafstand
• Ligging op loopafstand van natuur- recreatiegebied Midden-Delfland
Erfpacht
• Afgekocht tot 31-10-2043 (looptijd tot 31-10-2092)
Vereniging van Eigenaren
• Actieve VvE, maandbijdrage € 390,-
• Extra bijdrage per maand vernieuwing kozijnen en verduurzaming complex € 168,-, verzekeringen, reservering onderhoud en glazenwasser)
• Voorschotstookkosten € 56,-
Het complex zelf is modern en uiterst verzorgd, voorzien van een lift en maakt deel uit van een kleinschalige en financieel gezonde VvE.
Oplevering
• In overleg
Een verrassend ruim, modern en uitstekend onderhouden appartement op een fijne locatie waar comfort, rust en bereikbaarheid perfect samenkomen.
Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte, het licht en de prettige sfeer van deze prachtige woning!
Interesse?
Bent u op zoek naar een comfortabel appartement met een verzorgde afwerking, veel lichtinval op een fijne locatie? Dan nodigen wij u van harte uit om Lavendelveld 90 in Schiedam zelf te komen ervaren.
Neem gerust contact met ons op voor het plannen van een bezichtiging, wij laten u deze woning graag zien.
Koper is uitgenodigd de opgegeven oppervlakte(s) van het gekochte op juistheid te controleren.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de Gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Deze informatie is door Hagestein Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 429,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,125
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 223.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 104 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 312 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and sliding door
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- SCHIEDAM Q 5276
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Paid until 01-11-2043
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Periodic contribution
- Yes (€ 223.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda