
Lange Weistraat 7-K2871 BK SchoonhovenSchoonhoven-Oude Stad
€ 319,000 k.k.
Eye-catcherMidden in het historische centrum van Schoonhoven
Description
Midden in het historische centrum van Schoonhoven, op loopafstand van winkels, horeca en alle dagelijkse voorzieningen, ligt dit ontzettend leuk opgezette en keurig afgewerkte 2,5 kamer appartement. Een fijne plek voor starters of alleenstaanden die graag centraal willen wonen, eventueel met een parkeerplaats in de garage, maar ook waarde hechten aan een lekkere buitenruimte en een verrassende indeling.
En die opzet is sowieso leuk! De appartementen liggen naast elkaar aan een gezamenlijk buitendek, waardoor er een gezellige sfeer ontstaat. Even bijkletsen met de buren aan de picknicktafel op een mooie zomeravond? Dat hoort hier gewoon bij. Tegelijkertijd beschikt dit hoekappartement over een flinke eigen buitenruimte waar je juist heerlijk privé kunt zitten, zelfs met een groter gezelschap.
Indeling:
Vanaf de straat kom je binnen in de centrale hal, waar je kunt kiezen voor de trap of de lift. Eenmaal boven stap je het buitendek op en loop je helemaal naar achteren. Daar ligt het appartement mooi op de hoek.
Binnen sta je direct in de living. En wat een leuke ruimte is dit! Door het vele glas aan de zonzijde valt er lekker veel daglicht naar binnen. In het verlengde ligt de open keuken, modern uitgevoerd in wit en voorzien van meerdere inbouwapparaten. Er is volop plek voor een fijne zithoek én een goede eettafel, waardoor wonen, koken en eten hier prettig in elkaar overlopen.
Dan valt natuurlijk meteen die trap op. Die brengt je naar de half open verdieping, oftewel de vide. Echt een verrassend onderdeel van het appartement. Hier heb je stahoogte, extra licht en lucht én meer dan genoeg ruimte voor een tweepersoonsbed. Onder het schuine dak bevindt zich bovendien een enorme bergruimte. Praktisch én sfeervol dus.
Terug beneden vind je in het verlengde van de keuken een handige kast met aansluiting voor de wasmachine en droger. Daarnaast zijn er een separate toiletruimte met hangcloset en fonteintje en een moderne badkamer met inloopdouche en wastafel. Beide ruimtes zijn strak afgewerkt met wandpanelen in tegelmotief en een nette vloer.
Aan de achterzijde bevindt zich nog een aparte slaapkamer met dakraam. Ideaal als slaapkamer, werkkamer of bijvoorbeeld logeerkamer.
Ook aan bergruimte is gedacht. Op de begane grond beschik je over een eigen bergkast voor je spullen en daarnaast is er een gezamenlijke fietsenberging.
Extra interessant is de mogelijkheid om als koper een parkeerplaats in de parkeerkelder aan te kopen. De koopsom hiervan bedraagt € 45.000,- kosten koper. Eventueel is huur ook mogelijk.
Algemeen:
Bijdrage VVE € 75,- per maand (appartement)
Eigen berging van 1 m2, gezamenlijke fietsenstalling
Gedeelte van het dakterras (niet zijnde het privégedeelte) is voor gezamenlijk gebruik
Mogelijkheid tot kopen/huren van eigen parkeerplaats, in beide gevallen is de bijdrage VVE € 7,50 per maand
Bij deze woning is een definitief energielabel A aanwezig
Bijlage bepalingen bij verkoopprocedure zijn van toepassing
Kosten koper: € 90,- onderzoekskosten WWFT
Elektra, gas en water zijn aangesloten via een hoofdmeter behorende bij de VVE alsmede een tussenmeter per appartement en een tussenmeter voor de parkeergarage. De stroom die de aanwezige zonnepanelen genereren wordt jaarlijks evenredig verrekend door de VVE met de individuele eigenaren op basis van 1/11 van de terugleververgoeding.
Deze woning beschikt over een energielabel A. Hierdoor is het mogelijk om een hoger bedrag te financieren. Dit betreft een bedrag van € 10.000 ,-. Daarnaast is het mogelijk om een extra bedrag van € 10.000,- te financieren voor energiebesparende voorzieningen. Voor meer informatie kan je terecht bij jouw hypotheekadviseur en op Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
LET OP:
Volgens de meetinstructie is het opgegeven woonoppervlakte niet correct. Het woonoppervlakte bedraagt 44 m2 en de overige inpandige ruimte bedraagt 21 m2. Ter hoogte van de vide is de vrije hoogte op het hoogste punt 2 meter. Voor het overige voldoet dit niet aan de norm terwijl de ruimte wel heel goed bruikbaar is als woon-/ verblijfsruimte. Om duidelijk te maken dat dit bruikbare ruimte is, is ervoor gekozen om alle vierkante meters bij elkaar te tellen.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 319,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,908
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 85.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2022
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Exterior space attached to the building
- 26 m²
- External storage space
- 1 m²
- Volume in cubic meters
- 196 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, smart home, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- SCHOONHOVEN B 2570
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 85.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda