
Sconhoven (Bouwnr. 1)2871 NA SchoonhovenSchoonhoven-Oude Stad
€ 445,000 v.o.n.
Description
Sconhoven bouwnummer 1
Royaal 3-kamerappartement met loggia, privéberging en twee eigen parkeerplaatsen
Op de eerste verdieping van het kleinschalige toekomstig nieuwbouwproject Sconhoven bevindt zich bouwnummer 1: een comfortabel en uitstekend ingedeeld 3-kamer appartement met een woonoppervlakte van circa 72m², een loggia van circa 7 m², een externe berging en twee eigen parkeerplaatsen.
De ruime en lichte woonkamer met open keuken van bijna 30 m² vormt het hart van de woning. Dankzij de grote raampartijen en de directe verbinding met de loggia geniet u hier van veel daglicht en een fijne buitenruimte waar u vrijwel het hele jaar door kunt ontspannen.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers van circa 11m² en 6m². Hierdoor is de woning ideaal voor zowel alleenstaanden, stellen als mensen die behoefte hebben aan een extra werk-, hobby- of logeerkamer.
De complete badkamer is voorzien van ruimte voor een douche en wastafel. Daarnaast beschikt het appartement over een separaat toilet en een praktische interne berging met opstelplaats voor de warmtepomp, ventilatie-unit en wasapparatuur.
Dankzij de efficiënte indeling, hoogwaardige afwerking en duurzame installaties biedt bouwnummer 1 optimaal wooncomfort voor nu én in de toekomst.
Kenmerken
• Ruime woonkamer met open keuken van ca. 30m²
• Twee slaapkamers
• Loggia op het oosten van ca. 7,0 m²
• Moderne badkamer en separaat toilet
• Appartement wordt exclusief keuken opgeleverd
• Interne berging met technische ruimte
• Externe privéberging
• Eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage en eigen parkeerplaats op het buitenterrein
• Bereikbaar met lift
• Duurzaam en energiezuinig gebouwd
Locatie Opweg
Aan de rand van de historische binnenstad van Schoonhoven verrijst een exclusief nieuwbouwproject met slechts 10 luxe appartementen. Een kleinschalig project waar eigentijdse architectuur, hoogwaardige afwerking en de rijke historie van de locatie samenkomen. Hier woont u op loopafstand van de sfeervolle binnenstad, de rivier de Lek en alle dagelijkse voorzieningen. Een unieke kans om comfortabel en duurzaam te wonen in de Zilverstad van Nederland.
Nieuwbouw
Planning is dat in Q4 van 2026 de bouw start van de nieuwbouw van 10 appartementen van het project Sconhoven. Dit project wordt gebouwd ter hoogte van de Opweg 4 te Schoonhoven. Het gebouw bestaat uit 3 woonlagen met de hoofdentree en een parkeergarage op de begane grond. Aan de achterzijde worden enkele parkeerplaatsen gerealiseerd met een groene verharding. De nieuwbouw vindt plaats op de voormalige locatie van Dancing Seasons te Schoonhoven.
Ondanks dat Van Herk Nieuwbouwmakelaars deze aanmelding met grote zorgvuldigheid heeft samengesteld, kunnen geen rechten worden ontleend aan teksten, berekeningen, aanbiedingen evenals aan afgebeelde illustraties en artists-impressions, deze zijn uitsluitend bedoeld als voorbeeld en daardoor niet bindend voor het eindresultaat. Alle informatie, ook prijzen en voorwaarden, kunnen aan verandering onderhevig zijn.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 445,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 6,181
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2027
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 258 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, elevator, and sliding door
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in centre
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Built-in and parking place
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda