This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/schoonhoven/huis-nassaukade-3/17211679/

Nassaukade 32871 AR SchoonhovenSchoonhoven-Oude Stad
€ 650,000 k.k.
Eye-catcherJaren `30 2/1 kapwoning met 4 slaapkamers, tuin op Z-O en parkeerplek
Description
Karaktervolle jaren ’30 twee-onder-een-kapwoning op een unieke plek aan het water!
Wat een bijzondere plek! Aan een prachtige groene kade, met wilgen langs het water en zicht op het karakteristieke fietsbruggetje richting de gracht, staat deze statige twee-onder-een-kapwoning uit 1930. Binnen zorgen de hoge plafonds en fraaie glas-in-loodramen voor de authentieke jaren ’30-sfeer, terwijl je rondom de woning geniet van verrassend veel groen en rust. En dat allemaal aan de rand van de historische binnenstad, met winkels, horeca en andere voorzieningen binnen handbereik.
De woning is goed onderhouden, ruim en sfeervol. De woonkamer is een fijne leefruimte met een prachtige houten vloer, gashaard en dubbele openslaande deuren naar de achtertuin. Aansluitend bevindt zich de gesloten keuken. Op de verdiepingen zijn vier slaapkamers, ieder met hun eigen charme. Vanuit de slaapkamer aan de voorzijde kijk je prachtig uit over het water en de groene kade, de slaapkamer aan de achterzijde heeft een eigen balkon en de kleinere kamer is ideaal als babykamer of rustige thuiswerkplek. Op zolder bevindt zich dankzij de dakkapel nog een volwaardige vierde slaapkamer.
En dan de buitenruimte, want ook die is voor een woning zo dicht bij het centrum verrassend royaal. Voor het huis is ruimte om de auto op eigen terrein te parkeren, via de zijtuin bereik je gemakkelijk met de fiets de achterzijde en in de beschutte achtertuin kun je heerlijk rustig buiten zitten.
De charme van de jaren ’30, vier slaapkamers, veel buitenruimte, parkeren op eigen terrein én bovenal die prachtige ligging aan het groen en water. Een combinatie die je niet vaak tegenkomt. Kom het zelf ervaren tijdens een bezichtiging!
Begane grond
De hal heeft een toiletruimte met een vrijhangend closet en een fontein, de trapopgang, een kelderkast en de toegangsdeuren naar de keuken en de woonkamer. De dichte keuken (6 m²) aan de achterzijde van de woning is voorzien van een aan twee zijden opgesteld keukenblok met inbouwapparatuur, een composiet werkblad en lades. In de vloer van de keuken is vloerverwarming aangebracht. De achterdeur leidt naar de achtertuin. De ruime woonkamer is dankzij de raampartijen aan drie zijden zeer licht en er is een sfeervolle gashaard aanwezig. Dankzij de dubbele openslaande deuren heb je een brede toegang tot de achtertuin waardoor je met mooi weer de woonkamer en de tuin bij elkaar trekt. Het plafond heeft een mooie hoogte en is glad gestuukt. In de hal en de woonkamer is een fraaie eikenhouten vloer in visgraatmotief gelegd.
Eerste verdieping
De badkamer is aan de voorzijde van de woning gesitueerd en is voorzien van een wastafelmeubel, vrijhangend closet, een handdoekradiator en een ligbad met thermostaatkraan. De voorslaapkamer heeft een oppervlakte van 11 m² en heeft een fraai zijraam met glas-in-lood. De diepe vaste kast biedt veel opslagmogelijkheden voor je kleding. Vanuit deze kamer heb je een fantastisch uitzicht over de Scheluwe brug met daarachter de Grote Gracht. De achterslaapkamer is met 15 m² zelfs nog een slag groter, deze kamer is in gebruik als hoofdslaapkamer. Ook hier is weer een zijraam en een vaste kast voor de kleding aanwezig en dubbele openslaande deuren geven toegang tot het balkon op het Zuidwesten. De derde slaapkamer van deze verdieping is 6 m² groot, een mooie ruimte om als werkkamer, kastenkamer of als babykamer te gebruiken. Vanaf de overloop met vaste kast leidt een vaste trap naar de tweede verdieping.
Tweede verdieping
De zolderkamer heeft dankzij de dakkapel aan de zijkant veel extra ruimte en extra lichtinval gekregen, aan de voorzijde is een Velux dakraam aangebracht. De kamer heeft een oppervlakte van 13 m², met het plaatsen van een tussenwand is er een extra slaapkamer te realiseren. Aan beide zijden zijn onder de schuine kap schuifkasten aangebracht met veel bergruimte. Dankzij een hoogte van 2,35 meter voelt deze verdieping extra ruim aan. Op de overloop is plek voor de wasmachine, droger en de C.V.-ketel (Remeha Avanta, 2012), ook hier is bergruimte achter de schuifkasten aanwezig.
Kelder
De kelder (5,5 m²) met elektra biedt een mooie opslagruimte voor je voorraad, aangezien het een betonnen bak is heb je geen last van vochtdoorslag of optrekkend vocht. Bij de toegang tot de kelder is er plek voor de meterkast met 7 groepen, een kookgroep, 2 aardlekschakelaars en slimme meters.
Buitenruimte
Met een Zuidoost ligging heb je het grootste deel van de dag de zon in de achtertuin staan, het elektrisch bedienbare zonnescherm op de achtergevel zorgt voor schaduw en koelte op warme dagen. Met een lengte van bijna 10 meter is er genoeg plek voor een zitgedeelte en achterin de tuin staat een vrijstaande houten berging (8,5 m²) met elektra en dubbele deuren. De tuin is makkelijk te onderhouden maar tegelijkertijd zorgen de heggen er voor dat de tuin wel heel groen aanvoelt. Naast het huis zorgt een strook zijtuin er voor dat je met de fiets in de achtertuin kan komen en dat het onderhoud van de achtertuin makkelijk uitgevoerd kan worden. In de voortuin is parkeergelegenheid op eigen terrein. Het balkon (3,5 m²) heeft ook een Zuidoost ligging, hier kun je in de ochtend een kop koffie drinken terwijl de zon opkomt en je uitkijkt over het groen. De balkondeuren zijn recent vervangen.
Bijzonderheden
- De woning is uitstekend geïsoleerd, zo is er HR++ beglazing aangebracht, dakisolatie, spouwmuurisolatie en vloerisolatie (Tempex platen) aangebracht;
- Inbouwapparatuur: inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, Quooker, koelkast en een combi-oven;
- Dit statige huis heeft mooie oude details zoals een gashaard, glas-in-lood ramen en hoge plafonds;
- Op de oprit is parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig, daarmee ben je verzekerd van een plek voor je auto en hoef je niet eindeloos te zoeken voor een parkeerplaats;
- De woning is gelegen aan de rand van het centrum op een prachtige plek aan het water en het groen. Hier komt alleen bestemmingsverkeer, daarmee is het een hele rustige woonomgeving;
- Het sfeervolle centrum, de Albert Heijn, openbaar vervoer en de sportvelden zijn op 2 minuten loopafstand van de woning gelegen;
Afmetingen
Woonkamer: 7,99 x 3,72
Keuken: 3,00 x 1,93
Badkamer: 2,95/1,83 x 1,94
Voorslaapkamer: 3,72 x 2,95
Achterslaapkamer: 4,01 x 3,72
Balkon: 3,85 x 0,98
Achterslaapkamer:3,02 x 1,94
Zolderkamer: 4,68 x 3,03 /2,22
Kelder: 2,93 x 1,95
Berging: 2,93 x 2,93
Bovenstaande afmetingen zijn circa maten, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Er is gemeten conform de Branchebrede Meetinstructie. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,603
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 220 m²
- Volume in cubic meters
- 435 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- SCHOONHOVEN B 2183
- Cadastral map
- Area
- 200 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- SCHOONHOVEN B 2196
- Cadastral map
- Area
- 20 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, sheltered location and in centre
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 56 m² (8.35 metre deep and 6.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda