This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/schoorl/huis-burgemeester-peecklaan-21/44454777/

Eye-catcherVrijstaand wonen op toplocatie nabij bos, duinen en centrum Schoorl!
Description
Vrijstaand wonen op één van de mooiste plekjes van Schoorl. Omsloten door groen en rust op loopafstand van het bos, de duinen en het levendige centrum met het Klimduin.
Aan een rustig gelegen weg bevindt zich deze vrijstaande woning met royaal bijgebouw/kantoor/recreatiewoning op een perceel van maar liefst 1.225 m². Een bijzonder fijne woonplek waar rust, ruimte en natuur op een fraaie manier samenkomen, terwijl het gezellige centrum van Schoorl met winkels, horeca en voorzieningen zich op wandelafstand bevindt.
De woning en het bijgebouw verkeren grotendeels in originele staat. Daarmee biedt het geheel een uitstekende basis voor een grondige renovatie, maar ook nieuwbouw behoort hier tot de mogelijkheden. Het bouwvlak is daarvoor indertijd vergroot. Juist de combinatie van de royale kavel, de rustige ligging en de directe nabijheid van het centrum maakt dit een object met uitzonderlijk veel potentie.
Indeling woning:
Entree, hal, toilet met fonteintje, dichte keuken voorzien van inbouwapparatuur, royale woonkamer met houtkachel en openslaande deuren naar de tuin, slaapkamer, badkamer voorzien van ligbad, douche en dubbele wastafel, aparte zitkamer en praktische berging/bijkeuken met opstelling van de cv-ketel, aansluiting voor was-apparatuur, spoelbak en deur naar buiten.
Verdieping: overloop, twee slaapkamers met dakkapel en wastafel en een tweede badkamer voorzien van douche en toilet.
Bijgebouw/kantoor/recreatiewoning:
Entree, royale multifunctionele ruimte, extra kamer, keukenblok en badkamer voorzien van douche, toilet en wastafelmeubel.
Verdieping: royale zolderruimte met vide, opstelling Cv-ketel en dakkapel.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar woning: 1930
- Perceeloppervlakte: 1.225 m²
- Gebruiksoppervlakte woning: circa 146 m²
- Gebruiksoppervlakte bijgebouw: circa 68 m²
- Inhoud woning: circa 572 m³
- Inhoud bijgebouw: circa 264 m³
- Grotendeels voorzien van dubbele beglazing
- Energielabel F
- Vrijstaand bijgebouw met diverse gebruiksmogelijkheden
- Renovatie of nieuwbouw mogelijk
Een bijzondere plek met volop mogelijkheden voor wie droomt van vrijstaand wonen op een rustige en groene locatie, met natuur én het centrum binnen handbereik. Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,195,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,185
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 146 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- Plot size
- 1,225 m²
- Volume in cubic meters
- 572 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- SCHOORL C 2894
- Cadastral map
- Area
- 205 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- SCHOORL C 2895
- Cadastral map
- Area
- 1,020 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in wooded surroundings
- Parking on private property
© 2001-2026 funda