This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/schoorl/huis-jan-van-scorelpark-30/43241446/

Description
Een huis dat je direct een prettig gevoel geeft, met veel licht, een fijne indeling en een complete afwerking.
We gaan naar binnen via de entree. In de hal bevinden zich het moderne toilet onder de trap, een praktische trapkast, de garderobe en de meterkast. Vanuit hier lopen we door naar de woonkamer.
De lichte woonkamer met open keuken vormt het hart van het huis. Dankzij de grote raampartijen en de openslaande deuren naar de tuin is er veel natuurlijk licht. Het eetgedeelte en de woonkamer zijn voorzien van comfortabele vloerverwarming en een sfeervolle gashaard. De open keuken is modern uitgevoerd en uitgerust met een keramische kookplaat, koelkast, vaatwasser en magnetron.
Via de openslaande deuren bereiken we de ruime tuin met meerdere terrassen, waar altijd een fijne plek in de zon of schaduw te vinden is. Daarnaast is er een houten bergkast aanwezig.
Aangrenzend aan de keuken bevindt zich de verwarmde garage, momenteel niet in gebruik voor de auto en daardoor uitstekend geschikt als hobbyruimte, werkplek of extra bergruimte. De garage is voorzien van openslaande deuren.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De badkamer is modern en compleet uitgevoerd met vloerverwarming, een dubbele wastafel met spiegelkast, een inloopdouche en een toilet.
De tweede verdieping beschikt over een overloop met de cv-installatie en extra bergruimte. Daarnaast is hier een slaapkamer met dakramen, wat zorgt voor veel lichtinval.
De woning is voorzien van houten vloeren en dubbel glas. Deze ruime twee-onder-één-kap woning is gelegen in een fijne en rustige woonomgeving.
Kortom: een instapklare, comfortabele woning met veel leefruimte en een fijne tuin. Neem contact op met ons kantoor, wij leiden u hier graag rond!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 675,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,315
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 127 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 2 m²
- Plot size
- 275 m²
- Volume in cubic meters
- 547 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Quinta (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- SCHOORL B 1310
- Cadastral map
- Area
- 275 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda