
De Koperslager 195272 RS Sint-MichielsgestelVenkant, Beekkant en Beekvliet
€ 419,000 k.k.
Description
Starters, opgelet!
In de aangename en groene woonwijk Venkant presenteren wij met genoegen deze verzorgde hoekwoning, voorzien van 3 drie slaapkamers met de mogelijkheid tot één vierde slaapkamer, een luxe keuken en een moderne woonkamer. Deze eengezinswoning onderscheidt zich verder door de uitzonderlijk diepe achtertuin.
De Koperslager is een prettige en kindvriendelijke woonstraat met ruime parkeermogelijkheden, zowel aan de voorzijde als op het achtergelegen parkeerterrein. Op korte afstand bevindt zich een speeltuin waar kinderen onbezorgd kunnen spelen. Basisschoolvoorzieningen zijn op loopafstand gelegen en het dorp biedt een breed aanbod aan sportverenigingen waar jong en oud zich zowel sociaal als sportief kunnen ontwikkelen. Sint-Michielsgestel is een karakteristiek en gastvrij Brabants dorp met een levendig centrum. Hier vindt je diverse horecagelegenheden voor een smakelijke lunch, een gezellige borrel of een uitgebreid diner. Ook de dagelijkse voorzieningen, zoals supermarkten, bakkers, slager en diverse speciaalzaken, zijn uitstekend vertegenwoordigd. Wie de bruisende sfeer van de stad zoekt, bereikt binnen circa 15 minuten fietsen of rijden het centrum van ’s-Hertogenbosch. Voor liefhebbers van rust en natuur biedt de omgeving volop mogelijkheden. Vanuit de woning wandelt of fietst u zó het gevarieerde Brabantse landschap in, met prachtige routes door bossen, polders en langs het water.
Begane grond:
De voordeur is via de voortuin en de overdekte entree bereikbaar en geeft toegang tot de hal van waaruit de meterkast, toiletruimte en trap naar de eerste verdieping toegankelijk zijn. Door de schuin geplaatste glazen tussendeur heeft de hal een speelse indeling. Het woongedeelte staat in open verbinding met de keuken waardoor er een grote leefruimte is. Door de visgraat PVC vloer met vloerverwarming en het kleurgebruik op de wand is er een huiselijk en warme sfeer gecreëerd. De zithoek is aan de voorzijde met zicht op straat en vanaf de eettafel aan de achterzijde is er zicht op de tuin. Zeer recent zijn alle kozijnen van het huis vervangen door kunststof kozijnen en is de achterdeur vernieuwd voor een dubbele deur met aan beide kanten ramen vanaf de grond tot aan het platfond. Hierdoor komt er veel natuurlijk daglicht binnen en op warme dagen kan je heerlijk de dubbele deur open zetten waardoor je zo het terras oploopt met een kopje koffie of glaasje wijn. De moderne zwarte keuken is uitgevoerd met een eiland waar de spoelbak in zit verwerkt. De keuken is voorzien van een inductie kookplaat met een RVS afzuigsysteem. Vindt je het leuk om te bakken dan komt de combi-oven goed van pas, de vaatwasser, koelkast en vriezer zijn ook ingebouwd, kortom een keuken helemaal van deze tijd. Wat goed is om te weten voor de toekomst: er zijn uitbouwmogelijkheden indien gewenst.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers, de badkamer en de trap naar de tweede verdieping bereikbaar. De slaapkamers zijn plezierig van formaat en alle drie, inclusief de badkamer voorzien van nieuwe kunststof kozijnen (triple glas) met hor en elektrische rolluiken ervoor. De kleine slaapkamer aan de voorzijde is momenteel in gebruik als kleedkamer, maar het is ook mogelijk om hier een bed te plaatsen. De badkamer heeft een praktisch indeling, onder het schuine afdak is een bad geplaatst, er is een aparte douchecabine, toilet en wastafel aanwezig. De badkamer kun je compact en functioneel noemen.
Tweede verdieping/ zolder:
De mogelijkheid voor een 4e slaapkamer tref je aan op de 2e verdieping. Deze grote ruimte bied veel potentie, er zijn genoeg mogelijkheden denk aan een extra kamer om te studeren, creatief bezig te zijn of inderdaad die extra slaapkamer. Doordat het een hoekwoning is heeft de 2e verdieping een zijraam, samen met het Velux dakraam zorgt dit voor voldoende daglicht. De cv-ketel is op deze verdieping geïnstalleerd en tevens zijn er de aansluitingen voor de wasapparatuur. We hebben een Ai impressie gemaakt om je een idee te geven hoe deze ruimte hoogwaardig afgewerkt eruit kan zien.
De zonnige diepe achtertuin is de ideale plek om buiten te ontspannen, te spelen of te genieten van een gezellige barbecue met vrienden of familie. Het terras direct aan huis is hier de geschikte plek voor, behaaglijk tot in de late uurtjes gezellig buiten zitten. Door het grote elektrische zonnescherm kun je ook genieten in de schaduw op een zonnige dag. De tuin is geheel omheind en het gazon en de twee terrassen vragen niet veel onderhoud, waardoor je meer tijd over hebt voor andere bezigheden. De stenen berging aan de linkerkant is met de fiets via de houten poort aan de achterzijde bereikbaar. Aan de rechterzijde van de tuin is een houten schuur handig voor de tuinkussens of ander tuingereedschap.
Instapklaar en genieten maar!
Door de recente verbouwingen van de gehele begane grond 2022 waarbij een prachtige PVC vloer met vloerverwarming en nieuwe keuken is gerealiseerd is deze woning instapklaar, onlangs zijn tevens de kozijnen op de eerste verdieping vervangen door hoogwaardig kunststof met triple beglazing, hor en rolluiken.
Samengevat:
- ideale starters woning
- Energielabel B
- 4 slaapkamers
- luxe keuken (2022) met eiland
- ruime badkamer met bad en douche
- volwaardige 2e verdieping
- diepe tuin ruim 15 meter op het westen
- nieuwe kunststof kozijnen 1e verdieping (2025)
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 419,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,365
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 96 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 169 m²
- Volume in cubic meters
- 340 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit proline (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- SINT MICHIELSGESTEL G 1871
- Cadastral map
- Area
- 169 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 84 m² (15.30 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Photos 30
© 2001-2025 funda





























