This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/sittard/appartement-dr-nolenslaan-90-i/89744034/

Description
Deze woning wordt aangeboden door Heykens Makelaardij met:
- een presentatie video met interessante omgeving- en objectdetails;
- een uitvoerige foto rapportage incl. 360 tour en digitale plattegronden;
- het zelf kunnen inplannen van een bezichtiging via ons plan systeem op onze eigen website. We raden het van harte aan alles door te nemen en er maximaal gebruik van te maken.
Op unieke hoekligging en op de middelste woonlaag gesitueerd keurig onderhouden drie slaapkamer appartement met twee balkons, veel lichtinval, royale berging in het souterrain en een hele interessante korte afstand tot het stadscentrum van Sittard.
Begane grond:
Entreehal met brievenbussentableau en intercomsysteem, trapportaal met toegang tot de bergingen in het souterrain en opgang naar de woonverdiepingen. Hier is een deel van de meterkast tevens aanwezig.
Tweede verdieping:
Hal in een ruime opzet met toegang tot de drietal slaapkamers, de woonkamer, het toilet, de keuken en de meterkast (draaischijfmeter en automatische zekeringenkast), waarbij een ander deel van de meterkast beneden aanwezig is.
De drie slaapkamers zijn allen aan de achterzijde van het appartement rustig gelegen en voorzien van rolluiken.
De keuken in een dubbele wandopstelling is aan de voorzijde gelegen en uitgevoerd met een 4-pitsgasfornuis met afzuigkap, losse vaatwasser een losse koelkast en witgoed aansluitingen zijn hier voorzien. Vanuit de keuken is de badkamer bereikbaar.
Badkamer met wastafel en douche met gordijn.
De woonkamer strekt van volledig voorzijde tot geheel de achterzijde en door de ligging exact in de zonrichting, geniet dit appartement maximaal van lichtinval.
In de voorste hoek van de woonkamer is er een compact eerste (van de twee) balkon(s) aanwezig, in andere gevallen wordt dit balkon veelal ingezet voor de plaatsing van een airconditioning buiten unit.
Aan de achterzijde van de woonkamer is een ruim balkon aanwezig met fraai uitzicht naar achteren en zelfs een groene hoek is. Tevens is hier een muurkast met opstelling van de C.V.-ketel (Remeha Avanta | eigendom | 2016).
Souterrain:
Royale bergkelder en bereikbaar vanuit de centrale hal.
Bijzonderheden:
Dit appartementenblok heeft geen lift, maar wel een keurige en hele degelijke staat van onderhoud. Geheel voorzijn van kunststof kozijnen met dubbel glas en de slaapkamers voorzien van rolluiken. De hoekse ligging en het uitzicht op de Nolenslaan zelfs richting de stad, geeft het qua appartement en ligging wat extra dynamiek. Dat op zo’n korte afstand van de stad is vooral erg praktisch.
De VVE bijdrage bedraagt € 160,- per maand.
Zien we u bij de bezichtigingen?
Meldt u zich dan al digitaal en geef ons uw contactgegevens door via Funda, onze website of een van de andere websites waarop u de woning gevonden heeft.
Dan ontvangt u namelijk toegang tot alle informatie en de uitleg over het aanvragen van een van de beschikbare bezichtigingsmomenten via ons digitale planningsysteem.
Algemeen:
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bijvoorbeeld financiering) is in de regel 6 tot maximaal 8 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De hoogte van een eventueel financieringsvoorbehoud ligt hierbij normaliter op een maximale hoogte van de vraagprijs van de woning.
De waarborgsom | bankgarantie is 10 % van de koopsom. De koper dient deze uiterlijk 2 weken ná het vervallen van de (eventuele) ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Koper dient bij het doen van een bod wel aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Van toepassing zijn de voorwaarden van Vastgoed Nederland.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 175,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,431
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 160.20 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 14 m²
- Volume in cubic meters
- 242 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Rolldown shutters and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta ( combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- SITTARD K 3317
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings, in centre and in residential district
- Periodic contribution
- Yes (€ 160.20 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda