This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/sittard/rijksweg-zuid-122-10/44411549/

Eye-catcherRijksweg Zuid 122-10, Sittard
Description
Royaal appartement met twee slaapkamers, balkon aan de voorzijde en eigen parkeerplaats op fijne locatie in Sittard.
Algemene informatie
Dit ruime appartement is gelegen aan de Rijksweg Zuid 122-10 in Sittard. De woning is onderdeel van het complex ‘De Sjmeed’ en bevindt zich in een groene en rustige woonomgeving op loopafstand van het historische stadscentrum en stadspark van Sittard. Daarnaast zijn er voldoende voorzieningen zoals o.a. een supermarkt, het treinstation, de stadssporthal, basisschool, medisch centrum en diverse horeca in de nabije omgeving. Tevens zijn diverse belangrijke uitvalswegen zeer goed bereikbaar, dankzij de directe ligging aan Sittards belangrijkste infravoorziening. Het appartement maakt deel uit van een nieuwbouwcomplex welke is gelegen op een perceel van 1732 m2. Het perceel beschikt over een separate oprit met toegang naar het afgesloten achtergebied met parkeervoorzieningen en garages.
Bouw
Het appartementencomplex ‘De Sjmeed’ is in 2005 traditioneel gebouwd op het voormalige smederijterrein. Het moderne gevelbeeld is opgebouwd uit tweekleurig metselwerk. De gevels worden ook sterk bepaald door de robuuste bouwvorm en de speelse afwisseling tussen de gevelopeningen en de inpandige balkons. De platte daken zijn uitgevoerd met bitumineuze dakbedekking. De vloeren zijn uitgevoerd in beton. Daarnaast beschikt de woning over kunststof kozijnen voorzien van isolerende beglazing. Aan het balkon zijn twee zonneschermen geplaatst die zowel vanuit de woonkamer als de slaapkamer te bedienen zijn. Ook is er in deze woonkamer en slaapkamer airco aanwezig. De woning bestaat uit: een kelderruimte/berging, het appartement op de tweede verdieping en de separate privéparkeerplaats is gesitueerd op het achtergebied.
Kelder
Het complex is voorzien van een ruime kelder welke toegankelijk is via de buitenzijde middels de hellingbaan gelegen aan de voorgevel. De kelder is ook vanuit de hoofdentree bereikbaar middels de centrale lift. In de kelder beschikt het appartement over een eigen berging van circa 6 m2.
Appartement
De hoofdingang is bereikbaar via de rechter zijgevel. Via de centrale hoofdingang, welke tevens de opstelplaats van de brievenbussen is, is de lift bereikbaar die leidt naar de verdieping van het appartement. De lift is direct gelegen achter de ingang en de brandtrap.
Het ruime appartement is gelegen op de tweede verdieping. Bij binnenkomst in het appartement, betreedt men de hal met garderobe, meterkast en toiletruimte. Het toilet is volledig betegeld en voorzien van een wandcloset en fonteintje. De gang biedt toegang tot de woon- en eetkamer met open keuken, de badkamer, de technische ruimte en de twee slaapkamers. De riante leefruimte geniet van veel natuurlijke lichtinval door de royale glaspartijen en is voorzien van airco. De woonkamer geeft zicht op straat aan de voorzijde van het complex, en geeft toegang tot het fijne balkon gelegen op het westen. De open keuken is ruim van opzet en beschikt over een keramische kookplaat, wasemkap, combi-oven, vaatwasser, koelkast en diepvries.
In de technische ruimte, die vanuit de gang bereikbaar is, hangt de cv-ketel, het WTW-luchtbehandelingssysteem en er is een aansluiting voor wasmachine en droger. De Nefit Proline cv-ketel (2025) is in eigendom. De naastgelegen badkamer is volledig betegeld en uitgevoerd met een inloopdouche, ligbad, wastafel met wastafelmeubel en handdoekradiator. Aan het einde van de gang zijn twee slaapkamers gelegen. De hoofdslaapkamer is ruim van opzet en beschikt over veel daglichtinval dankzij de pui welke ook weer toegang geeft tot het balkon. Daarnaast is deze kamer voorzien van airco. De tweede slaapkamer is tevens een prettige ruimte en zeer geschikt als logeerkamer of hobbyruimte.
Perceel
De woning maakt onderdeel uit van het nieuwbouwcomplex ‘De Sjmeed’ en ligt op een perceel groot circa 1732 m2. Het complex beschikt over een voortuin, waardoor er voldoende ruimte tot het trottoir en de Rijksweg ontstaat. Aan de linker zijgevel van het complex ligt de oprit, voorzien van een automatische poort. Via deze toegang is het mogelijk uw voertuig te parkeren op het achtergebied. Het appartement beschikt daar over een eigen parkeerplaats.. Het is mogelijk via de zijdeur bij de hoofdingang het achtergebied met de parkeerplaats te bereiken.
Bezoekers kunnen parkeren bij de naastgelegen parkeerplaatsen langs de straat.
Bijzonderheden
• Woonoppervlakte ca. 100 m2
• Twee slaapkamers
• Voorzien van twee airco’s (slaapkamer en woonkamer)
• Balkon op het westen met zonneschermen
• Eigen parkeerplaats op afgesloten achterterrein
• Liftinstallatie aanwezig in het complex
• Op loopafstand van het centrum van Sittard
• Nabij station, stadspark en voorzieningen
INTERESSE? MAAK DAN GERUST EEN AFSPRAAK MET FYN MAKELAARDIJ VOOR EEN BEZICHTIGING.
- Uitdrukkelijk wordt gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand is gekomen nadat alle partijen de koopovereenkomst hebben getekend, de zogenaamde “schriftelijkheidsvereiste” is in dezen van toepassing.
- De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom en is een uitdrukkelijk onderdeel van de koopovereenkomst. De koper dient deze binnen 3 dagen ná het vervallen van de eventuele ontbindende voorwaarden bij de transporterende notaris te deponeren.
- Koper is gerechtigd voor zijn rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten, dan wel adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat en het gebruik van deze onroerende zaak.
- Voor het optimaal behartigen van diens belangen adviseert FYN Makelaardij geïnteresseerden en kopers om een professionele NVM-aankoopmakelaar in te schakelen.
- De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 369,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,690
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 266.06 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 250 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning and elevator
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- SITTARD G 2693
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 266.06 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda