This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/sneek/appartement-kaatsland-96/17258662/

Description
Ben je op zoek naar een appartement dat je helemaal naar eigen smaak kunt moderniseren? Dan biedt dit 4-kamerappartement (maisonnette) aan het Kaatsland volop mogelijkheden. Het appartement is gelegen op de derde en vierde verdieping van het gerenoveerde appartementencomplex "De Boppeslach" en beschikt over een eigen berging.
W E L K O M !
De woning heeft een praktische indeling, met op de woonverdieping een hal/entree, toilet met vaste kastruimte, keuken en een L-vormige woonkamer van circa 23 m². De woonkamer is voorzien van een plankenvloer. Dankzij de aanwezige ruimte en de praktische indeling zijn hier diverse mogelijkheden om de woning geheel naar eigen wens te moderniseren en in te richten.
Op de verdieping bevinden zich een overloop met vaste kastruimte, drie slaapkamers en een badkamer. Daarmee biedt het appartement verrassend veel ruimte voor bijvoorbeeld een stel, gezin of iemand die graag een extra werk- of hobbykamer heeft.
Het appartement is geheel voorzien van kunststof kozijnen en dubbele beglazing. De verwarming en warmwatervoorziening worden verzorgd door een AWB-combiketel uit 2001. Deze functioneert momenteel niet en er dient daarom een nieuwe c.v. ketel geplaatst te worden.
Het appartementencomplex beschikt over een intercominstallatie en het appartement is bereikbaar via het trappenhuis. De ligging is gunstig, op korte afstand van het stadscentrum van Sneek en diverse voorzieningen.
Een appartement met een goede basis en volop mogelijkheden om er een eigentijdse en comfortabele woning van te maken.
VvE-bijdrage € 190,85 per maand
Het appartement dient gemoderniseerd te worden
Zie je de mogelijkheden? Neem dan snel contact met ons op om een bezichtiging te plannen!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 185,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,256
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 190.85 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 82 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- Volume in cubic meters
- 275 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- AWB ( combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- SNEEK C 6140
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- SNEEK C 6140
- Cadastral map
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 190.85 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda