
Zuiderlingedijk 1034211 BB Spijk (Gem. West Betuwe)Spijk en Boveneind Spijk en Vogelswerf
Sold
€ 1,750,000 k.k.
Description
Een oase van rust en luxe in het hart van de Betuwe!
Stel je eens voor: elke dag wakker worden met uitzicht op de kronkelende rivier de Linge, terwijl de ochtendzon door de ramen schijnt en de rust van de natuur je omarmt. Deze exclusieve rietgedekte woonboerderij is veel meer dan een huis; het is een plek waar luxe, comfort en historie samenkomen en waar elke dag voelt als een vakantie. Hier ervaar je de ruimte en vrijheid die je verdient.
Deze schitterende boerderij uit 1850 is tussen 2015 en 2020 met zorg en aandacht gerenoveerd en verduurzaamd, waarbij het beste van twee werelden is samengebracht: moderne gemakken zoals slimme domotica en topkwaliteit afwerking, gecombineerd met authentieke details zoals houten balken, gewelfde boogstructuren en glas-in-loodramen. Elk element vertelt zijn eigen verhaal en draagt bij aan de unieke charme van dit bijzondere familiehuis.
De ligging is werkelijk adembenemend. Aan de voorkant kijk je uit over het kabbelende water van de Linge en vanaf het perceel kijk je uit op het Lingebos. Een omgeving waar rust en natuur centraal staan en waar volop ruimte is om te genieten van het buitenleven.
De tuin is een waar paradijs, ongeacht het seizoen. In de zomer geniet je van het verwarmde zwembad, zonnige terrassen en de idyllische vijver met een eigen strandje, beekloop en fontein. Het poolhouse met toilet en buitendouche zorgt ervoor dat je hier optimaal kunt ontspannen. Maar ook in de winter biedt de tuin een betoverende sfeer. Stel je voor: de vuurkorf knispert terwijl je samen met familie en vrienden geniet van een warme chocolademelk of een goed glas wijn. Onder de sfeervolle overkapping, voorzien van zachte plaids en een heater, wordt zelfs een frisse winteravond een knus samenzijn. De tuin wordt zo niet alleen een zomerse oase, maar ook een warme, gezellige plek om in de winter het ultieme thuisgevoel te ervaren. Naast de woning ligt een grote weide met een paardenstal en een dierenverblijf, ideaal voor dierenliefhebbers. Hier kunnen paarden en andere dieren genieten van de vrijheid en natuur.
Wonen in Spijk betekent genieten van de natuur, zonder in te leveren op bereikbaarheid. Binnen enkele minuten ben je in Gorinchem voor alle voorzieningen, terwijl steden als Rotterdam, Utrecht en ’s-Hertogenbosch binnen handbereik liggen. En voor de golfliefhebber is er de nabijgelegen, prestigieuze golfbaan The Dutch.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,014
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1850
- Type of roof
- Combination roof covered with cane
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 349 m²
- Other space inside the building
- 58 m²
- Exterior space attached to the building
- 52 m²
- External storage space
- 57 m²
- Plot size
- 5,940 m²
- Volume in cubic meters
- 1,444 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Sauna, double sink, walk-in shower, whirlpool, shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, smart home, mechanical ventilation, sauna, solar panels, and swimming pool
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler, gas heater, partial floor heating and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- HEUKELUM E 615
- Cadastral map
- Area
- 5,940 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, outside the built-up area, rural and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Carport and built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
© 2001-2026 funda