This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/sprundel/huis-de-branden-23/44571221/

de Branden 234714 HN SprundelSprundel
€ 525,000 k.k.
Eye-catcherTwee onder een kap woning met een royaal perceel van 900m2
Description
** tweekapper ** verwarmde garage ** perceel van ruim 900 m2 ** diepe en groene achtertuin ** privacy ** gemoderniseerd en verduurzaamd **
Je verwacht het misschien niet, maar achter deze verzorgde twee-onder-een-kapwoning schuilt een waanzinnig groene tuin. De woning staat namelijk op een perceel van ruim 900 m²! Een plek waar rust, privacy en buitenleven samenkomen en waar kinderen, huisdieren én volwassenen alle ruimte hebben. De woning is in de loop der jaren gemoderniseerd, verduurzaamd en goed onderhouden. Met drie slaapkamers, een multifunctionele zolderruimte en een verwarmde garage is dit een heerlijke plek om thuis te komen. Nieuwsgierig naar deze groene verrassing? Kom dan vooral zelf kijken!
Bijzonderheden:
- Voorzien van houten kozijnen met HR beglazing;
- Deels voorzien van rolluiken;
- Airconditioning voor koelen en verwarmen;
- Voorzien van 10 zonnepanelen;
- Laadpaal voor elektrische auto mogelijk;
- Verwarmde garage;
- Verrassend ruime achtertuin van meer dan 700 m2.
Thuiskomen
Je rijdt een rustig straatbeeld met voornamelijk vergelijkbare woningen binnen en parkeert vervolgens met gemak op je eigen oprit. Via de verwarmde garage of via de voordeur bereik je de woning vervolgens binnendoor.
Maar het echte thuiskomen zit hier misschien wel in wat je vanaf de straatzijde nog niet direct ziet. Achter deze woning wacht namelijk een groene wereld van rust en ruimte. Een plek waar je na een drukke dag de tuin in loopt en direct het gevoel krijgt even helemaal weg te zijn. Juist die onverwachte combinatie van prettig wonen in een rustige woonomgeving én beschikken over zo'n uitzonderlijk royale tuin maakt thuiskomen aan De Branden iedere dag weer bijzonder.
Hart van het huis
De woonkamer is een fijne en sfeervolle leefruimte, afgewerkt in warme tinten die direct voor een huiselijke sfeer zorgen. De zithoek bevindt zich aan de achterzijde van de woning en staat dankzij de openslaande tuindeuren mooi in verbinding met de tuin. Op zonnige dagen zet je deze natuurlijk heerlijk open en betrek je het buitenleven eenvoudig bij je dagelijks leven.
Aan de voorzijde is de eethoek gesitueerd, waarbij de erker zorgt voor een prettige lichtinval en een fijne plek om uitgebreid te tafelen. Een heerlijke plek voor een ontbijt met het gezin of een gezellig diner met vrienden en familie.
De moderne keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning. Vanuit hier heb je eveneens toegang tot de achtertuin én de inpandig bereikbare garage. Wel zo praktisch wanneer je boodschappen binnenbrengt of gewoon even snel naar buiten wilt.
Slapen en baden
Op de eerste verdieping bevinden zich twee royale slaapkamers en een separate kastenkamer. De slaapkamers zijn netjes en strak afgewerkt en bieden fijne ruimtes om helemaal naar eigen wens in te richten.
De moderne badkamer is ingericht met een inloopdouche, toilet en wastafelmeubel. Een frisse en complete ruimte waar je de dag comfortabel begint en afsluit.
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier vind je een royale open ruimte met twee dakramen, waardoor ook deze verdieping prettig licht aanvoelt. De ruimte leent zich uitstekend als logeerkamer, thuiswerkplek of als vierde slaapkamer. Ook bevinden zich hier de aansluitingen voor de wasapparatuur en is er extra bergruimte aanwezig achter de knieschotten.
Buitenleven
En dan de tuin... Want eerlijk is eerlijk: deze is echt iets bijzonders! Direct achter de woning ligt een royaal terras waar je heerlijk buiten kunt zitten. Loop je verder de tuin in, dan ontdek je pas echt hoeveel ruimte en groen hier achter de woning aanwezig is.
De tuin is met veel groen ingericht en wordt omringd door volwassen beplanting, waardoor je hier volop rust en privacy ervaart. Er zijn verschillende plekken gecreëerd om te zitten, zodat je altijd kunt kiezen voor een plekje in de zon of juist de schaduw. Het prieel en verschillende terrassen maken de tuin bovendien een heerlijke plek om met familie en vrienden samen te komen.
Of je nu droomt van lange zomeravonden met de barbecue, kinderen die naar hartenlust buiten kunnen spelen, een balletje trappen of huisdieren die alle ruimte krijgen om rond te rennen; deze tuin biedt mogelijkheden genoeg. Ook de aanwezige vijver draagt bij aan het groene en rustige karakter. Een tuin waar je niet alleen naar kijkt, maar waar je echt wilt zijn.
Locatie
Sprundel is een dorp in de gemeente Rucphen en heeft een meer dan duizendjarige voorgeschiedenis. Er zijn diverse voorzieningen aanwezig, waaronder een basisschool, peuterspeelzaal, supermarkt, bakkers, slagers, diverse winkels, banken, dokter, tandarts, fitnessclub, diverse sportverenigingen en een bibliotheek. Sprundel ligt in het landelijke West-Brabant, bossen en natuur zijn letterlijk binnen handbereik! Aan de oostzijde grenst Sprundel aan De Pannenhoef, een natuurgebied dat bij wandelaars bijzonder in trek is. Omliggende plaatsen als Etten-Leur, Breda en Roosendaal zijn zowel met het openbaar vervoer als met de auto zeer goed te bereiken. Breda bereikt u binnen 15 autominuten, Rotterdam, Tilburg en Antwerpen binnen een half uur.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,688
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 943 m²
- Volume in cubic meters
- 442 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler and electric heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 A (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- RUCPHEN F 4386
- Cadastral map
- Area
- 208 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- RUCPHEN U 166
- Cadastral map
- Area
- 100 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- RUCPHEN U 169
- Cadastral map
- Area
- 635 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Front garden
- 720 m² (26.00 metre deep and 25.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda