This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/t-zandt/huis-gerard-van-damstraat-2/43173051/

Description
Deze woning is instapklaar, energie zuinig, aardgasvrij en heel ruim.
Voorzien van Rolluiken, zonwering, screens, zonnepanelen en een thuisbatterij zodat de energie zeer betaalbaar blijft, kortom gewoon een pareltje!
Als u dus een bungalow zoekt, bezichtig dan zeker deze woning!
De woning is gelegen in een rustig dorp aan een rustige weg, vlakbij winkels en een treinstation op ongeveer 6 km.
Parkeren is geen probleem, er kunnen zo 4 tot 5 auto's op eigen terrein.
Het terrein voor het huis is het nagenoeg onderhouds vrij , achter heeft men een zeer leuke binnen plaats om te genieten van de tuin met een ruim terras en een overkapping.
Er is aan de garage een carport, de garage is zeer ruim en kan vanuit de garage gelijk naar de bijkeuken.
Bij binnenkomst valt de ruimte de hoogte valt direct op. In de hal is een toillet en een garderobekast aanwezig, Aan uw rechter kant staat u in een zeer grote keuken die u zeer zeker zal verbazen, met alle benodigde inbouw apparatuur.
Terug in de hal kan u ook naar de huiskamer met een serre, deze is ook flink van afmeting, via de serre is er een enorme licht inval. Vanuit de serre kunt u via de openslaande deuren de tuin inlopen.
Weer terug in de hal komt u bij de eerste slaapkamer met een badmeubel, deze kamer heeft ook openslaande deuren naar de tuin. Deze tuindeuren zijn met een roluik af te sluiten.
Verderop in de hal vindt u de badkamer aangrenzend de 2de slaapkamer. De badkamer is voorzien van toillet, badmeubel en een inloopdouche.
Deze zeer ruime slaapkamer heeft een inloopkast.
Weer terug in de hal loopt u de bijkeuken in, hier bevinden zich de aansluitingen voor wasmachine en wasdroger.
Vanuit de bijkeuken loopt u de garage in waar u via de automatische roldeur naar de carpoort kan waar zich een laadpaal aanwezig is. Via een loopdeur van de garage kan u de tuin inlopen.
Er is ook nog ruim 35000 euro van de subsidie Nij Begum te gebruiken voor energie besparing, denk aan kozijnen en ramen.
Kortom, als u gelijkvloers, ruim en energie zuinig wil wonen, is dit het huis van u dromen.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,390
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1964
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Other space inside the building
- 33 m²
- Exterior space attached to the building
- 32 m²
- Plot size
- 564 m²
- Volume in cubic meters
- 640 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Electric heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- 'T ZANDT F 1664
- Cadastral map
- Area
- 564 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 156 m² (12.00 metre deep and 13.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and carport
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 36
© 2001-2026 funda



































