This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/tegelen/appartement-gasthuisstraat-36/80889852/

Gasthuisstraat 365931 NV TegelenTegelen-Centrum
€ 365,000 k.k.
Description
Instapklaar appartement van maar liefst 100 m² woonoppervlakte op een aantrekkelijke woonlocatie in Tegelen!
Dit fraaie appartement, gebouwd in 1995 en gelegen op de 3e verdieping van een verzorgd appartementencomplex, beschikt over een lichte woonkamer, twee ruime slaapkamers, een balkon, een eigen berging op de begane grond én een overdekte privéparkeerplaats op een afgesloten terrein. Dankzij de praktische indeling is dit een ideale woning voor starters, senioren of iedereen die comfortabel en gelijkvloers wil wonen. Daarnaast bevinden winkels, dagelijkse voorzieningen en uitvalswegen zich op korte afstand.
Indeling
Begane grond
Representatieve centrale entree met brievenbussen, lift en trappenhuis. Vanuit de centrale hal zijn de individuele bergingen en het afgesloten parkeerterrein met de bijbehorende overdekte privéparkeerplaatsen bereikbaar.
Via de hal/entree, voorzien van de meterkast, zijn alle vertrekken bereikbaar. De technische ruimte met de opstelling van de cv-ketel (2011) biedt ruimte voor een wasmachine en droger.
De verrassend royale woonkamer is aan de voorzijde van het appartement gelegen en geniet dankzij de grote raampartijen van veel natuurlijke lichtinval. Vanuit de woonkamer is het balkon bereikbaar. Het balkon is overdekt en beschut en biedt een fijne plek om van de buitenlucht te genieten.
De open keuken is volledig ingericht en voorzien met inbouwapparatuur van het merk Whirlpool, waaronder een keramische kookplaat, oven, magnetron, afzuiging, vaatwasser, spoelbak en voldoende opbergruimte.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers, waarvan de hoofdslaapkamer ruim van opzet is.
De grote badkamer is uitgerust met een douche, wastafel, toilet en radiator. Daarnaast is er ook nog een separate toiletruimte met fonteintje aanwezig in de hal.
Ligging
Het appartement is gelegen aan de Gasthuisstraat in Tegelen, op een centrale en prettige woonlocatie. Winkels, horeca en overige dagelijkse voorzieningen bevinden zich op korte afstand. Ook zijn diverse uitvalswegen zoals de A67 en A73 eenvoudig en snel bereikbaar.
Algemeen
• Instapklaar appartement
• Woonoppervlakte 100 m²
• Gelegen op de 3e verdieping bereikbaar met de lift of met de trap
• Eigen overdekte parkeerplaats op afgesloten terrein
• Eigen berging op de begane grond
• Volledig geïsoleerd
• Appartementencomplex voorzien van een lift en automatische toegangsdeuren
• Cv-ketel uit 2011
• Maandelijkse VvE-bijdrage: € 121,18
Interesse in dit appartement? Neem gerust contact met ons op om een bezichtiging in te plannen!
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 380,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 365,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,650
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1995
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 325 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired from 2011, in ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, parking on private property and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda