Sold
Kuiperserf 122461 CV Ter AarLangeraar Lintbebouwing
€ 549,000 k.k.
- 120 m²living area
- 220 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 20, 2026
- Date of sale
- April 16, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Wonen vlakbij het water, midden in het Groene Hart, met eigen ligplaats én deels uitzicht op de plas – dit is zo’n plek waar je iedere dag het gevoel van vrijheid ervaart.
Pluspunten op een rij:
- Een ruime. lichte en gezellige woning met garage
- Woning compleet gerenoveerd in 2015
- De eerste en tweede verdieping zijn geheel voorzien van kunststof kozijnen
- Drie ruime slaapkamers en een kinderkamer op de eerste verdieping
- Luxe badkamer met ligbad, wastafelmeubel, vrijhangend toilet en douche met stoomfunctie
- Rustige ligging aan een autoluw woonerf met parkeergelegenheid op eigen terrein
- Achtertuin op het noordwesten met overkapping en houtkachel
- Eigen ligplaats en aanlegsteiger in naastgelegen haventje
In een rustig en autoluw woonerf staat deze comfortabele hoekwoning met garage op een ruime kavel van 220 m². De woning is traditioneel gebouwd in 1985 en in 2015 door de huidige eigenaar compleet gerenoveerd op het gebied van de installaties, deels kunststof kozijnen en een vernieuwde meterkast. Aan de voor en achterzijde zijn er dakkapellen geplaatst er is een nieuwe badkamer, de elektrische installaties zijn vernieuwd, er is een nieuwe cv geplaatst met nieuwe radiatoren en nieuwe vloerverwarming op de begane grond en zo ook een nieuw kozijn met openslaande deuren. Daarnaast is er ook nog een nieuwe voor-, achter- en garagedeur geplaatst. Hierdoor woon je hier met het comfort van nu, zonder zorgen over achterstallig onderhoud. Extra bijzonder: samen met slechts 8 woningen beschik je over een eigen ligplaats en aanlegsteiger in het naastgelegen haventje.
Begane grond
De begane grond ademt sfeer en comfort. De royale L-vormige woonkamer is heerlijk licht dankzij het zijraam en de openslaande deuren naar de tuin. De eikenhouten vloer met vloerverwarming zorgt voor warmte en uitstraling. De open keuken is praktisch ingericht en compleet uitgerust met onder andere een inductiekookplaat, oven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie.
Tuin
De zonnige achtertuin met overkapping en houtkachel vormt een verlengstuk van de woonkamer. De tuin ligt op het noordwesten, waardoor je hier tot in de late middag en avond van de zon kunt genieten. Of je nu geniet van een lange zomeravond of een frisse herfstdag, hier zit je altijd comfortabel. Vanuit de tuin bereik je de vrijstaande stenen garage (welke gekoppeld is aan de buren) met elektrische roldeur.
Garage
De garage is voorzien van verwarming, koud water en elektra en beschikt over een elektrische roldeur. Dankzij de muur- en dakisolatie en het aanwezige dubbel glas is het hier een comfortabele ruimte om te klussen of te werken. In de vloer was voorheen een motorlift geplaatst; deze kan desgewenst opnieuw worden geïnstalleerd, ideaal voor het uitvoeren van onderhoud aan je motor.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en een kinderkamer, allen met elektrische rolluiken. Over de gehele verdieping zijn de kamers en badkamer voorzien van een dakkapel. De in 2015 vernieuwde badkamer is een echte eyecatcher: stijlvol afgewerkt en voorzien van een ligbad, wastafelmeubel, vrijhangend toilet, designradiator en een douche met stoomfunctie. Een fijne plek om de dag ontspannen te beginnen of af te sluiten.
Zolder
De open zolder met dubbele Velux dakvensters biedt volop mogelijkheden. Hier vind je tevens de aansluitingen voor was- en droogmachine en de opstelling van de CV-ketel en mechanische ventilatie (2023). Een vierde slaapkamer, werkruimte of hobbykamer? Het kan hier allemaal.
De ligging is ideaal: landelijk en waterrijk, nabij de Langeraarse Plassen – een paradijs voor wandelaars, fietsers en watersportliefhebbers. Tegelijkertijd woon je hier centraal ten opzichte van Alphen aan den Rijn, de N207, Schiphol en steden als Amsterdam, Leiden, Utrecht en Den Haag.
Een complete woning op een unieke plek, waar rust, ruimte en water samenkomen.
Maak snel een afspraak en ervaar het zelf. U maakt een afspraak voor een bezichtiging via 0172-571522 of mail naar
Disclaimer
Voor onze koopakte gelden de standaard NVM-regels. In alle overeenkomsten bedraagt de waarborgsom/bankgarantie minimaal 10% van de koopsom. Deze projectinformatie mag niet worden beschouwd als een aanbieding of offerte en wordt verstrekt onder voorbehoud van goedkeuring door de verkoper. Wij kunnen geen aansprakelijkheid aanvaarden voor de door ons samengestelde gegevens. Deze informatie, eventuele gesprekken, onderhandelingen etc. zijn allen vrijblijvend. Er is pas overeenstemming bereikt op het moment dat de door Drieman Garantiemakelaars Nieuwkoop opgestelde koopovereenkomst door beide partijen is beoordeeld en ondertekend. Tot dat moment hebben beide partijen het recht om af te zien van een transactie, zonder kostenvergoeding etc. Alle genoemde maten zijn indicatief, er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 549,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,575
- Year of construction
- 1984
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- External storage space
- 19 m²
- Plot size
- 220 m²
- Volume in cubic meters
- 380 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, steam cabin, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Alarm installation, skylight, smart home, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, electric heating and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- TER AAR A 5828
- Cadastral map
- Area
- 220 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and open location
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 69 m² (7.30 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,251x
Viewed
65x
Saved
20-3-2026
On Funda
Neighborhood

Langeraar Lintbebouwing
Ter Aar- Residents
- 720
- Family with children
- 32%
Discover the neighborhood