This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/terborg/appartement-hoofdstraat-48-a/44570609/

Description
Wonen met karakter, verrassend veel ruimte én een fantastisch dakterras midden in het centrum van Terborg.
Wie denkt dat een bovenwoning automatisch beperkt is in ruimte, wordt bij Hoofdstraat 48A aangenaam verrast. Achter de karakteristieke gevel van dit pand uit omstreeks 1920 schuilt een bijzonder royale woning met maar liefst circa 142 m² woonoppervlakte, verdeeld over twee volwaardige woonlagen én een praktische berg-/speelzolder. Tel daarbij het riante dakterras van circa 50 m² met een overkapping van circa 10 m² op en je beschikt over een unieke combinatie van ruimte, comfort en buitenleven op een centrale locatie.
Door de jaren heen is de woning voortdurend gemoderniseerd en aangepast aan de eisen van deze tijd. Zo is de woning voorzien van isolatie, HR++ beglazing (bovenste etage), airconditioning en een moderne meterkast. Tegelijkertijd zijn fraaie karakteristieke elementen behouden gebleven, waaronder de prachtige zichtbare gebinten in de vernieuwde kapconstructie. Hierdoor ontstaat een sfeervolle mix van authentieke charme en hedendaags wooncomfort.
Met maar liefst vijf slaapkamers is deze woning uitermate geschikt voor grote gezinnen, thuiswerkers of iedereen die simpelweg veel leefruimte wenst. Ook hobbyisten of mensen die behoefte hebben aan een eigen werk- of praktijkruimte zullen zich hier direct thuis voelen.
Indeling:
Via de entree aan de Hoofdstraat bereik je de trapopgang naar de eerste woonlaag.
Hier kom je binnen in een ruime hal met een keurig afgetimmerde cv-opstelling en een vernieuwde meterkast. Vanuit de hal zijn het moderne toilet met fonteintje en de verzorgde badkamer bereikbaar. De badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, comfortabele inloopdouche, wastafelmeubel en elektrische afzuiging.
Aansluitend bevindt zich een praktische tussenhal met de aansluitingen voor wasmachine en droger, een airco-installatie en de vaste trap naar de tweede woonlaag.
Vanuit deze tussenhal loop je de sfeervolle woonkamer binnen. Dankzij de prettige afmetingen is er volop ruimte voor een royale zithoek (en eventueel een extra eethoek). De pelletkachel zorgt niet alleen voor extra warmte, maar ook voor veel sfeer tijdens de koudere maanden.
De aangrenzende woonkeuken is ook goed van formaat, voldoende ruimte voor een grote eettafel, waardoor koken en gezellig samenzijn perfect samengaan. Het keukenblok is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, gaskookplaat en oven.
De woonkamer en woonkeuken zijn tevens voorzien van rolluiken.
Op deze verdieping bevindt zich bovendien een ruime slaapkamer die uitstekend dienst kan doen als hoofdslaapkamer, werkkamer of hobbyruimte.
Een absolute blikvanger is het royale dakterras. Dit is een buitenruimte die je zelden aantreft bij een bovenwoning. Het terras is voorzien van volledig nieuwe vlonders en een nieuwe balustrade en is sfeervol aangekleed met kunstgras. Daarnaast beschikt het over een praktische berging/speeltoestel voor kinderen en een overkapping van circa 10 m², waardoor je vrijwel het hele jaar door comfortabel buiten kunt zitten. Een heerlijke plek om te ontspannen, te barbecueën of gezellig met familie en vrienden te genieten.
De tweede woonlaag is vrij recent volledig nieuw opgebouwd en verkeert in een uitstekende staat. Hierbij zijn onder meer de elektra vernieuwd en nieuwe dakramen geplaatst, waardoor deze verdieping heerlijk licht is.
Vanaf de overloop, die beschikt over een vaste kast en praktische knieschotbergingen, bereik je maar liefst vier slaapkamers. Hierdoor biedt de woning volop mogelijkheden voor een groot gezin, thuiswerken of logeerkamers.
Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een tweede toilet met sanibroyeur en fonteintje.
Via een vaste trap bereik je ten slotte nog een extra vliering. Deze praktische ruimte leent zich uitstekend als speelzolder voor kinderen, hobbyruimte of extra opslag.
Hoofdstraat 48A combineert de charme van een karakteristieke woning met het wooncomfort van nu. Daarbij woon je letterlijk in het hart van Terborg, met winkels, horeca, openbaar vervoer en overige voorzieningen op loopafstand. Een woning die niet alleen verrassend ruim is, maar ook een unieke woonbeleving biedt.
Bijzonderheden:
Oorspronkelijk gebouwd omstreeks 1920 met karakteristieke details
Royale bovenwoning met circa 142 m² woonoppervlakte
Fantastisch dakterras van circa 50 m² met een overkapping van circa 10 m²
Door de jaren heen uitstekend gemoderniseerd
Gelegen midden in het gezellige centrum van Terborg
Isolatie en HR++ beglazing (bovenste etage) en airconditioning aanwezig
Sfeervolle woonkamer met pelletkachel en een ruime woonkeuken
Maar liefst 5 slaapkamers
Tweede woonlaag volledig vernieuwd met nieuwe elektra en dakramen
Extra berg-/speelzolder bereikbaar via vaste trap
De VvE wordt niet professioneel beheerd en is summier
Elk VvE-lid is zelf verantwoordelijk voor het onderhoud en de kosten van zijn appartementsrecht
Energielabel B
Aanvaarding in overleg
Locatie:
Het stadje Terborg maakt deel uit van de gemeente Oude IJsselstreek. Deze gemeente ligt in de prachtige Achterhoek en heeft een oppervlakte van zo'n 140 vierkante kilometer en er wonen bijna 40.000 inwoners. De rivier de Oude IJssel slingert zich dwars door dit gebied en leverde vroeger het ijzer voor de ijzersmelterijen (Pelgrim, ATAG, DRU). Tegenwoordig biedt de rivier tal van recreatiemogelijkheden en maakt de Oude IJsselstreek een prettig gebied om in te wonen. De laatste jaren is fors geïnvesteerd om het centrum van Terborg te revitaliseren en het winkelaanbod te vergroten. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten. Ook op het gebied van onderwijs en gezondheidszorg is het stadje goed voorzien. Er is een actief verenigingsleven en er zijn tal van sportmogelijkheden. Terborg is goed bereikbaar via de A18 en de N317 en heeft behalve een treinstation ook diverse busverbindingen
Ben je benieuwd hoe de woning voor jou werkelijk aanvoelt, dan is een real life bezichtiging de volgende stap. Aarzel niet en bel ons voor een vrijblijvende bezichtiging met een van onze makelaars.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 335,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,359
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 142 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 60 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler and pellet burner
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- WISCH F 4059
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings and in centre
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 50 m² (5.80 metre deep and 8.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda