This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/terheijden/appartement-hoofdstraat-57/17285008/

Hoofdstraat 574844 CB TerheijdenZeggepolder-zuid
€ 225,000 k.k.
Description
Boven de apotheek en de Jumbo gelegen 2 kamer appartement met dakterras. Centraal gelegen in het dorp en het bourgondische centrum van Breda lig op slechts 10 autominuten van dit appartement. Dit appartment is tevens gunstig gesitueerd ten opzichte van de snelwegen A59 met directe verbinding naar de A16 en A27 voor woon-/werk-verkeer.
Bouwjaar: 1975
Woonoppervlakte: ca 47 m²
Dakterras: ca 18 m²
Appartement is voorzien van 16 zonnepanelen
Aanvaarding: In onderling overleg (op korte termijn mogelijk)
Indeling:
Begane grond:
Centrale entree met brievenbussen en toegang tot een gezamenlijke fietsenstalling en het trappenhuis. Tevens is het mogelijk om via de ingang aan de Zeggelaan (middels een lift) bij het appartement te komen.
Eerste verdieping:
Royaal dakterras met bergruimte voorzien van CV combiketel en omvormer voor de zonnepanelen. Entree/hal met meterkast en een gedeeltelijk betegelde toiletruimte met toilet en fonteintje.
Living:
(ca. 27 m²) met een dakkapel, zijraam en een lichte keukeninrichting voorzien van inductie kookplaat, afzuigkap, combi oven/magnetron, koelkast en vaatwasser.
Slaapkamer:
Slaapkamer (ca. 11 m²) met voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en is voorzien van diverse vaste kasten.
Badkamer
De badkamer (ca. 3 m²) met douche, wastafel en aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur.
Bijzonderheden:
- Het appartement heeft een gezamenlijke gasmeter met het naast gelegen appartement op nummer 59. Dit appartement is recent verkocht en daarom is het wellicht raadzaam om samen met de nieuwe eigenaar van nummer 59 te onderzoeken of dit op een andere manier kan worden geregeld.
ALGEMEEN:
- Als u een appartement koopt, wordt u automatisch lid van de Vereniging van Eigenaren (de VvE). De bijdrage voor deze vereniging ("de servicekosten") bedraagt ca. € ......,- per maand voor het appartement en de berging. De bijdrage servicekosten omvat onder meer de brandverzekering voor het complex, de opstalverzekering, onderhoud van de gemeenschappelijke ruimtes en reservering groot en klein onderhoud.
- Bij een aan-/-verkoop wordt gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen.
- Doordat de verkoper (erven) zelf niet in de woning heeft gewoond zal de niet zelfbewoningsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.
- Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopakte ondertekenen. Partijen kunnen derhalve aan een mondelinge overeenkomst geen rechten en plichten ontlenen.
- Deze vrijblijvende informatie is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud hiervan kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 225,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,787
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 82.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 47 m²
- Other space inside the building
- 2 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- Volume in cubic meters
- 160 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combiketel (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- TERHEIJDEN G 4650
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 82.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda