This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/tilburg/appartement-schipluidenlaan-14/89740725/

Schipluidenlaan 145035 KJ TilburgDalem Zuid I
€ 339,000 k.k.
Description
Op goede locatie met een bijzonder fraai uitzicht over de Dongevallei met zijn Schotse hooglanders in jonge woonwijk Dalem-Zuid nabij winkelcentrum gelegen 3-kamer appartement. Dit compleet uitgevoerde 3-kamerappartement is gesitueerd op de tweede en tevens bovenste verdieping met inpandige berging op de begane grond. Naast een nette en lichte woonkamer met aansluitend een nette keuken beschikt het over 2 slaapkamers en een beschut balkon op de zonzijde (zuidoost).
Begane grond:
Entree met brievenbussen, bellentableau met intercomsysteem en toegang tot het appartementencomplex en overkapte ruimte voor de containers en individuele bergingen.
Tweede Verdieping:
Galerij welke toegang geeft tot het appartement. De hal is voorzien van een laminaatvloer, meterkast en betegeld toilet. De sfeervolle living met fraai uitzicht over de Dongevallei is tevens voorzien van laminaatvloer en ruime inbouwkast. De grote raampartij zorgt voor een prettig lichtinval. De woonkamer is in 2020 voorzien van airconditioning. Middels een loopdeur is er toegang tot het inpandige balkon. Een fijne buitenruimte om ook vroeg op de dag de natuur te zien ontwaken.
De moderne semi-open keuken is gesitueerd aan de galerijzijde en beschikt over navolgende inbouwapparatuur:
- inductie kooplaat
- Afzuigkap
- Combimoven-/magnetron
- Koelkast en vriezer
- Vaatwasmachine
De 1e slaapkamer voorzien van laminaat is aan de voorzijde gelegen en biedt toegang tot het balkon. De 2e slaapkamer is aan de achterzijde gelegen en afgewerkt met een laminaatvloer . De badkamer is betegeld, uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van douchecabine, vaste wastafel en aansluiting ten behoeve van wasapparatuur.
Algemeen:
• Bijdrage VvE ca. 97,50- per maand
• Verwarming middels stadsverwarming
• Voldoende groepen met dubbele aardlekschakelaar
• Volledig geïsoleerd
• Aanvaarding in overleg, korte termijn mogelijk
• Ramen galerij zijde voorzien van rolluiken
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 339,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,650
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 97.50 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 60 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 178 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and elevator
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- TILBURG AG 4820
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 97.50 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda