This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/tilburg/huis-postelse-hoeflaan-112/43988750/

Description
Aan een prachtig groene laan staat deze uitstekend onderhouden en opvallend ruime eengezinswoning, boordevol verrassende details. Met een woonoppervlak dat slim is benut, een bijzondere indeling én duurzame voorzieningen heeft is dit een woning waar je niet snel op uitgekeken raakt.
Bij binnenkomst valt direct de strakke afwerking op: de wanden en plafonds zijn professioneel gestukt, en de gehele begane grond is voorzien van een uiterst slijtvaste antracietkleurige Dovere kwartsietvloer voorzien vloerverwarming. In de hoek bij de achtergevel zorgt een draaibare HR-houtkachel (Hase type Bari) voor gezellige warmte en sfeer.
De woonkamer loopt fraai over in de bijzondere keuken, die 60 cm verlaagd ligt in een verdiept gedeelte aan de voorzijde van de woning. Deze slimme indeling zorgt voor een ruimtelijk gevoel, waarbij je zittend in de woonkamer over de keuken heen naar de straat kijkt. De huidige eigenaar koos bewust voor een open karakter: geen bovenkastjes boven het aanrecht, wat bijdraagt aan de luchtige uitstraling.
De keuken is al een aantal jaartjes oud maar verkeert nog in dusdanig goede staat dat het zonde is om deze te vervangen. Ingenieuze systemen in de hoekkasten, zogenaamde Magic corners, zorgen voor een optimum aan bergruimte. Het fraaie is dat onder het keukenblad een standaard tafelmodel koelkast en vaatwasser geplaatst kan worden netjes uit het zicht vanaf de woonkamer. De diepte van het aanrechtblad is daarop aangepast. Verder is de keuken uitgerust met een keramische kookplaat met randafzuiging, anderhalve spoelbak en een heet waterkraan. Een kopje thee is dus vlot gezet.
Als muziekliefhebber heeft de eigenaar de wanden en plafonds van zowel de woonkamer als keuken voorzien van discotheek-geluidsisolatie. Hierdoor is er minimale geluidsoverdracht naar én van de buren.
Op de eerste verdieping tref je een verrassend ruime hoofdslaapkamer die de volledige lengte van de woning beslaat. In de kamer bevindt zich boven de deur een airco. De locatie daarvan is slim gekozen zodat ook eventueel gekoelde lucht via het trapgat naar beneden kan indien een kamerscherm wordt geplaatst om de koude lucht te geleiden. De afwerking is strak, met een nette laminaatvloer. Deze kamer is eventueel te splitsen in twee aparte kamers.
De ruime badkamer is uitgerust met een douchecabine, ligbad, wastafel en bidet en volledig betegeld tot aan het plafond. Aan de voorzijde is de voormalige badkamer omgebouwd tot praktische tweede sanitaire ruimte, met toilet, wastafel en aansluiting voor de wasmachine.
Op de tweede verdieping bevinden zich twee keurig afgewerkte slaapkamers met dakkapellen en een aparte cv-ruimte.
De vloeren zijn met uitzondering van de kleinere slaapkamer voorzien van laminaat; in de kleiner slaapkamer ligt nieuwe vloerbedekking. De grote slaapkamer is eventueel te splitsen in twee aparte kamers dankzij de twee dakkapellen. Aan de voorzijde bevindt zich hier ook een wastafel, stijlvol omkleed met een karakteristieke jaren ’60 wandtegel.
De cv-ruimte herbergt wellicht de grootste verrassing: hier eindigen de leidingen van een eigen warmtebron in de voortuin, die tot maar liefst 120 meter diep reikt. De volledige ondergrondse voorbereiding voor een warmtepomp is al gedaan – aan de nieuwe eigenaar de keuze om deze op zolder of bijvoorbeeld te situeren onder de trap op de begane grond. Daarnaast liggen er zonnecollectoren op het dak die bijdragen aan de opwarming van het water in de zonneboiler. De woning is dus niet alleen comfortabel, maar ook al deels voorbereid op gasloos en duurzaam wonen.
De achtertuin is bereikbaar via zowel een schuifpui als een loopdeur. Met een ligging op het oosten geniet je hier van de ochtendzon en heb je bijna de hele dag zon in de tuin.
De woning ligt ideaal gelegen tussen maar liefst vier supermarkten (op 400 tot 700 meter afstand) en openbare voorzieningen. Het openbaar vervoer is uitstekend bereikbaar. Bushalte lijn 1 ligt op slechts 260 meter in de straat en ook treinstation West is nabij. Een huisartsenpost om de hoek en aan het einde van de straat het Twee Steden ziekenhuis.
Kortom een verrassend ruime woning met een unieke indeling, uitstekende afwerking, geluidscomfort, veel leefruimte, karakter én duurzame mogelijkheden.
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 398,500 kosten koper
- Last asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,053
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 131 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 154 m²
- Volume in cubic meters
- 469 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Bidet, shower, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, TV via cable, and solar collectors
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Geothermal heating, CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler, solar boiler and solar collectors
- CH boiler
- Nefit Trendline combiketel (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- TILBURG AC 438
- Cadastral map
- Area
- 154 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 59 m² (9.00 metre deep and 6.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 41
© 2001-2025 funda








































