This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/tilburg/huis-zwartvenseweg-2-a/43345281/

Zwartvenseweg 2-A5044 PB TilburgKleurenbuurt Zuid
€ 430,000 k.k.
Description
ZWARTVENSEWEG 2A, TILBURG
Wonen op een plek waar rust, ruimte en bereikbaarheid perfect samenkomen? Deze verrassend ruime middenwoning in de geliefde wijk Wandelbos biedt alles wat je zoekt – en meer.
Met vier slaapkamers, een luxe aangelegde tuin op het zuidoosten én een royale serre die het hele jaar door extra leefruimte biedt, is dit een huis dat zich moeiteloos aanpast aan jouw woonwensen. Of je nu op zoek bent naar een gezinswoning, werkruimte aan huis of gewoon comfortabel wilt wonen: hier kan het allemaal.
Op loopafstand vind je winkelcentrum Paletplein en diverse voorzieningen, terwijl je tegen het groene stadsbos013 (Wandelbos) woont. Een mooiere "achtertuin" is er niet in Tilburg.
Een omgeving die rust biedt, en je voorziet van alle faciliteiten binnen handbereik.
KENMERKEN:
- Bouwjaar: 1965
- Woonoppervlakte: ca. 120 m2
- Inhoud: ca. 364 m3
- Perceel: 141 m2
- Energielabel C
INDELING:
Begane grond
Via de verzorgde voortuin bereik je de entree van de woning. In de hal vind je de ingebouwde garderobe (inbegrepen), meterkast, trapopgang en een modern afgewerkt toilet met fonteintje. Vanuit hier loop je door naar de woonkamer.
De woonkamer is royaal opgezet en heerlijk licht dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde. Aan de voorzijde geniet je van vrij uitzicht, terwijl de achterzijde wordt gekenmerkt door een brede schuifpui richting de tuin en serre. De woning heeft een warme en verzorgde uitstraling en is keurig afgewerkt en bewoond.
De keuken sluit naadloos aan en is uitgevoerd met een Siematic keukenopstelling, voorzien van een hardstenen werkblad en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend bevindt zich de royale serre/wintertuin – een absolute meerwaarde.
Deze ruimte fungeert als verlengstuk van de woonkamer en biedt het hele jaar door een fijne plek om te verblijven, met in de zomer de mogelijkheid om deze volledig open te zetten richting de tuin.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn stuk voor stuk goed bemeten en praktisch ingedeeld, waarbij de twee grootste kamers beschikken over ingebouwde kastruimte. De afwerking is netjes met gestucte wanden en een verzorgde vloerafwerking.
De badkamer is compleet uitgevoerd en volledig betegeld. Hier vind je een ligbad, douchecabine, dubbel wastafelmeubel en een tweede toilet – alles wat je nodig hebt voor comfortabel dagelijks gebruik.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Op de voorzolder vind je de opstelling van de cv-ketel, aansluitingen voor wasapparatuur en ruimte voor een praktische werkplek. Dankzij de recent geplaatste dakkapel (2024) is deze ruimte opvallend licht en ruim.
De vierde slaapkamer is eveneens voorzien van een dakkapel en biedt volop mogelijkheden: van slaapkamer tot werkkamer of hobbyruimte. Riante bergruimte is aanwezig onder de schuine dakvlakken.
Buitenruimte
De achtertuin is verzorgd aangelegd, gelegen op het zuidoosten en voorzien van een terras, vrijstaande stenen berging en een achterom. Een fijne plek om te ontspannen, met voldoende privacy en zon.
Wat maakt deze woning bijzonder?
- Rustige locatie in een kindvriendelijke buurt tegen het Wandelbos aan.
- Ruime en lichte woonkamer met sfeervolle gashaard en schuifpui naar de tuin
- Grote serre/wintertuin: een heerlijke verlenging van je woonkamer
- Vier (slaap)kamers verdeeld over twee verdiepingen
- Gemoderniseerde badkamer met ligbad, douche en tweede toilet
- Zonnige, onderhoudsvriendelijke achtertuin met berging en achterom
- Kunststof kozijnen (houtmotief) met dubbele beglazing en horren:
- Voorzijde voorzien van diverse zonweringen
- Achterzijde voorzien van rolluiken
- Meterkast gemoderniseerd;
- De woning is in een pilotproject aangemerkt om, met subsidie door gemeente Tilburg, te isoleren tot energie label B.
Bij interesse kunnen wij je voorzien van aanvullende informatie hierover.
- Aanvaarding in overleg
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 430,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,583
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 141 m²
- Volume in cubic meters
- 364 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, rolldown shutters, flue, and TV via cable
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- TILBURG AD 496
- Cadastral map
- Area
- 141 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 40 m² (8.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Public parking
© 2001-2026 funda