
Description
Appartement 8 in ’t Zusterhoes biedt 88 m² van modern wooncomfort in een stijlvolle setting. Gelegen op de eerste verdieping, combineert dit appartement een slimme indeling met veel lichtinval en een mooie buitenruimte. Het loggia-balkon vormt een perfecte aanvulling op de woonkamer, waardoor je een fijne verbinding met de buitenlucht hebt, terwijl het appartement volop ruimte en luxe biedt.
Met een woonoppervlakte van 88 m² biedt dit appartement ruimte en een fijne indeling. De woonkamer van 38 m² heeft een open keuken die zorgt voor een gezellige, praktische ruimte. De grote ramen zorgen voor veel lichtinval, wat het appartement een lichte en open sfeer geeft. De schuifpui naar het loggia-balkon maakt de woonkamer nog groter en biedt een fijne buitenplek.
De hoofdslaapkamer van 13 m² heeft een en-suite badkamer, voorzien van een wastafelmeubel, ruime douche en toilet. De tweede slaapkamer van 9 m² biedt ruimte voor een hobbykamer, werkplek of logeerkamer.
Dit appartement heeft verder een praktische bijkeuken voor de wasmachine en droger. De afwerking is van hoge kwaliteit, met houten binnenkozijnen, behangklare wanden en vloerverwarming door het hele appartement.
• 88 m² woonoppervlakte
• Living met open keuken van 38 m²
• Hoofdslaapkamer van 13 m² met luxe en-suite badkamer met wastafelmeubel, ruimte douche en toilet
• Separaat toilet
• Tweede slaapkamer van 9 m², ideaal als hobbykamer
• Loggia-balkon, bereikbaar via schuifpui
• Vloerverwarming door het gehele appartement
• Praktische bijkeuken met ruimte voor wasmachine en droger
• Energiezuinig met warmtepomp en zonnepanelen met energielabel A+++
• Buitenberging van 6 m²
• Parkeerplaats achter het gebouw met aansluiting voor laadpaal
• Optioneel afbouwpakket van DutchMOODS: afwerking met een luxe maatwerkkeuken voorzien van Siemens apparatuur, pvc-vloeren met hoge plinten, gesausde wanden en gladde plafonds, luxe stompe binnendeuren met breed beleg, taatsdeur naar de living, maatwerk interieurkasten, volledig naar eigen wens samen te stellen en keurige begeleiding. Zo verhuis je onbezorgd in stijl.
Ligging & omgeving.
’t Zusterhoes ligt in het gezellige Tubbergen, waar de dorpssfeer hand in hand gaat met moderne voorzieningen. Je woont hier dicht bij winkels, horecagelegenheden en andere lokale voorzieningen, terwijl je tegelijkertijd kunt genieten van de rust van het dorp. De natuur rondom Tubbergen biedt volop wandel- en fietsmogelijkheden, en de A1 en A35 zorgen voor een snelle verbinding met omliggende steden. Het is de ideale locatie voor wie een rustige, goed bereikbare plek zoekt om te wonen.
Wonen in ’t Zusterhoes moet je zelf komen beleven: bezoek de locatie en het sfeervol ingerichte modelappartement en ervaar zelf de kwaliteit en sfeer.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 513,350 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 5,834
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment with open entrance to street)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2026
- Type of roof
- Combination roof covered with plastic and roof tiles
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 88 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 269 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Electric heating, complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda