Description

Bouwnummer 4 – Ruime hoekwoning met rondom een riante tuin Bouwnummer 4 is een ruime hoekwoning met een riante zonnige tuin. De royale woonkamer met open keuken biedt volop plek voor familie en vrienden – de perfecte setting voor gezellige avonden. Op de eerste etage bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers en een badkamer die modern is afgewerkt. Via een vaste trap bereikt u de grote zolder, een open ruimte die u naar wens kunt indelen, bijvoorbeeld als extra slaapkamer of hobbyruimte. De woning heeft een riante tuin, waar u heerlijk buiten kunt zitten en de kinderen kunnen spelen in de zon. Deze nieuwbouwwoning is geheel gasloos en uitgerust met energiezuinige voorzieningen zoals een warmtepomp, HR++ glas en vloerverwarming. Zonnepanelen zorgen bovendien voor duurzame energie en lage lasten. Deze riante hoekwoning heeft een serre aan de tuinzijde die zorgt voor extra leefruimte en een prachtige lichtinval. * Hoekwoning met ca. 165 m² woonoppervlak, ideaal voor gezinnen, * Royale living met serre en open keuken en veel lichtinval, * 3 slaapkamers op de 1e verdieping, plus grote zolder voor extra kamer, * Riante achtertuin met volop zon en ruimte voor het gezin, * Volledig geïsoleerd en gasloos (warmtepomp, HR++ glas, vloerverwarming), * Zonnepanelen op het dak voor duurzame energieopwekking, * Serre aan de tuinzijde voor meer leefoppervlak en lichtinval. Klinkt dit als uw droomhuis? Neem dan snel contact op voor een vrijblijvend gesprek – misschien wordt dit uw nieuwe thuis!

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 855,000 vrij op naam
Asking price per m²
€ 5,182
Status
Under option

Construction

Year of construction
After 2020

Living area
165 m²
External storage space
6 m²
Plot size
236 m²
Volume in cubic meters
500 m³

Layout

Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, toilet, and sink
Number of stories
3 stories

Energy

Energy label
Insulation
Completely insulated

Cadastral data

UITGEEST B 9860
Cadastral map
Area
236 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road and in residential district
Garden
Back garden and front garden
Back garden
115 m² (10.00 metre deep and 11.50 metre wide)
Garden location
Located at the southwest with rear access

Storage space

Shed / storage
Attached brick storage
Facilities
Electricity

Parking

Type of parking facilities
Parking on private property and public parking

© 2001-2026 funda