
Burgemeester van Tuyllkade 10-C3553 AH UtrechtElinkwijk en omgeving
€ 425,000 k.k.
Description
Ben je op zoek naar een licht en gerenoveerd appartement met zonnig dakterras in het hart van Zuilen? Dan is deze woning iets voor jou!
Welkom aan de Burgemeester van Tuyllkade 10 C in Utrecht! Dit prachtige appartement van 67 m² is netjes afgewerkt en combineert een moderne uitstraling op een toplocatie. Hier woon je in een van de mooiste straten van Zuilen, met een groene strook vol bomen voor de deur en alle voorzieningen binnen handbereik.
Zodra je binnenstapt, voel je de warmte en sfeer van dit lichte appartement. In 2021 is de woning compleet gerenoveerd, waarbij echt overal aan is gedacht. De wanden en plafonds zijn strak gestuct en geschilderd, er is een mooie vloer gelegd en zowel de keuken als de badkamers zijn volledig vernieuwd. Met twee slaapkamers, een ruime woonkamer en twee badkamers biedt dit appartement volop comfort en ruimte. Daarnaast beschikt het appartement over een handige inpandige berging.
De grote eyecatcher? Het heerlijke dakterras van 18 m² op het zuiden. Hier geniet je de hele dag van de zon, of het nu is voor een ontspannen ontbijt, een gezellige borrel of een barbecue met vrienden.
De ligging maakt dit appartement nog aantrekkelijker. Op loopafstand vind je winkelcentrum Rokade, de gezellige Amsterdamsestraatweg, het Juliana Park en de bekende ijssalon Roma. Voor je dagelijkse boodschappen en ontspanning hoef je de buurt niet uit. Ook het openbaar vervoer is uitstekend: binnen vijf minuten lopen sta je bij de bushalte, en station Zuilen ligt vlakbij. Met de auto zit je bovendien in no-time op de A2. Op 10 minuten fietsafstand ben je in het centrum van Utrecht.
Het appartement is voorzien van dakkapellen en heeft energielabel B. Parkeren kan openbaar en zonder kosten. Mis deze kans niet om in dit charmante appartement te wonen en geniet van alles wat de omgeving te bieden heeft.
Wacht niet langer en neem contact met ons op voor een bezichtiging! Nog beter is natuurlijk om een NVM-aankoopmakelaar mee te nemen. We kijken ernaar uit om je rond te leiden in deze leuke woning.
Bijzonderheden:
- ligging in het hart van Zuilen
- driekamerappartement
- dakterras 18 m2 met ligging op het zuiden
- moderne afwerking
- licht appartement
- twee badkamers
- servicekosten €150,- per maand
- niet zelf-bewoningsclausule van toepassing
- je koopt het appartement ‘as is’
- notariskeuze verkoper Van Grafhorst Notarissen te Utrecht
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,343
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1926
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 67 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- Volume in cubic meters
- 221 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- ZUILEN C 5359
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 100.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda