This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/utrecht/appartement-heemstedelaan-155/44662403/

Description
Licht, modern en duurzaam tweelaags vier-kamerappartement met zonnig balkon, vrij uitzicht én eigen parkeerplaats op een ideale locatie in Hoograven!
Comfortabel wonen, een fijne lichtinval en alles wat Utrecht zo aantrekkelijk maakt binnen handbereik. Aan de Heemstedelaan 155 vind je dit verzorgde vier-kamerappartement gelegen, verdeeld over twee verdiepingen, gelegen op de zevende en achtste verdieping van het moderne appartementencomplex ‘Hart van Hoograven’. Met een lichte woonkamer, drie fijne slaapkamers, een zonnig balkon met vrij uitzicht én een eigen parkeerplaats heeft dit appartement alles in huis voor heerlijk stads wonen.
De royale raampartijen zorgen voor veel daglicht en geven de woonkamer een prettige, open sfeer. De volledig vernieuwde open keuken, met AEG inbouwapparatuur, sluit mooi aan op de leefruimte en vanuit de woonkamer stap je direct het balkon op. Hier zit je heerlijk buiten, met een vrij uitzicht. Een fijne plek om de dag rustig te beginnen met een kop koffie of juist ontspannen af te sluiten. De gehele woning is tevens voorzien van een luxe laminaatvloer.
En dan de locatie, die maakt het plaatje compleet. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je namelijk nauwelijks de deur uit. In de onderbouw van het complex vind je onder andere een Albert Heijn en Etos, waardoor je alle dagelijkse voorzieningen letterlijk binnen handbereik hebt.
Voor gezelligheid wandel of fiets je zo richting Rotsoord, een van de leukste plekken van Utrecht. Hier vind je een fijne mix van restaurants, kroegjes en koffiezaken, zoals Klein Berlijn, Camping Ganspoort en Smaups Koffie. Ook de Oosterkade is vlakbij en voor een gezellige lunch, borrel of diner aan het water kun je terecht bij Bar Bistro Op Zuid. Zo woon je rustig en comfortabel, terwijl de levendigheid van de stad altijd dichtbij is. Station Vaartsche Rijn ligt op korte afstand en ook het Ledig Erf en de binnenstad zijn eenvoudig bereikbaar. Binnen 5 à 10 minuten fietsen sta je midden in het centrum van Utrecht. Liever even de stad uit? Voor groen en ontspanning fiets je zo richting Amelisweerd en Rhijnauwen. Met de auto ben je bovendien binnen enkele minuten op de A2, A12 en A27.
Kortom, een licht en comfortabel appartement met zonnig balkon, vrij uitzicht en eigen parkeerplaats, op een plek waar gemak, bereikbaarheid en het gezellige Utrechtse stadsleven perfect samenkomen!
Indeling:
Begane grond: afgesloten entree met belplateau en brievenbussen, toegang tot de trappen en lift, fietsenberging én parkeergarage.
Zevende verdieping: entree, ruime hal met meterkast, toilet met fonteintje en twee handige inpandige kasten voor extra bergruimte. De lichte woonkamer staat in open verbinding met de keuken. Via de schuifpui bereik je het ruime balkon, aangevuld met een smalle buitenstrook langs de woonkamer. De in 2026 vernieuwde keuken is voorzien van divers luxe inbouwapparatuur. Aan de voorzijde ligt de eerste ruime slaapkamer De badkamer is uitgerust met een douche, dubbele wastafel en tweede toilet. Vanuit de woonkamer leidt een trap naar de bovenste verdieping.
Achtste verdieping: ruime overloop met toegang tot twee ruime slaapkamers. Beide kamers worden dankzij de dakramen voorzien van veel daglicht. Op de overloop bevindt zich de c.v.-combiketel.
Bijzonderheden:
- Verwarming en warm water via een c.v.-combiketel (bouwjaar: 2009);
- Energielabel A (geldig t/m april 2034);
- Bijdrage Vereniging van Eigenaren is € 327,55 per maand;
- Volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ beglazing;
- Keuken volledig vernieuwd in 2026;
- In 2026 voorzien van een luxe laminaatvloer;
- Eigen parkeerplaats behorend bij het appartement;
- Gezamenlijke fietsenberging aanwezig met plek voor twee fietsen;
- Erfpachtcanon is eeuwigdurend afgekocht, Algemene Voorwaarden 1989;
- Videofooninstallatie aanwezig;
- Gebalanceerd ventilatie systeem aanwezig;
- Notariskeuze verkoper, project notaris Van Grafhorst Notarissen in Utrecht;
- In de overeenkomst zal onder andere worden opgenomen dat de verkoper nimmer in de woning heeft gewoond. Tevens zal de “as is where is” clausule worden opgenomen;
- Het staat de koper vrij om een bouwkundige keuring te laten uitvoeren;
- Er is een huismeester in het appartementencomplex aanwezig;
- Oplevering in overleg, kan snel.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vind je op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website:
Meer zien? Via heemstedelaan155.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 799,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,875
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 327.55 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- Volume in cubic meters
- 464 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Elevator, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 7th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2009, in ownership
Cadastral data
- UTRECHT P 5170A
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
- UTRECHT P 5170A
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking on gated property, parking on private property, public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 327.55 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda