
Kneppelhoutstraat 22-BS3532 EZ UtrechtNieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
Sold
€ 500,000 k.k.
Description
Wonen op een plek waar karakter, rust en stadse levendigheid samenkomen. In een rustige straat in de geliefde wijk Nieuw Engeland ligt deze verrassend ruime en smaakvol afgewerkte bovenwoning aan de Kneppelhoutstraat 22BIS. Een woning waar sfeer en comfort centraal staan, met vier slaapkamers, een royale woonkeuken en een balkon op het oosten. Hier woon je prettig en ontspannen, terwijl alles wat Utrecht zo aantrekkelijk maakt zich op korte afstand bevindt.
Nieuw Engeland is een charmante wijk bekend om haar karakteristieke straten en prettige woonomgeving. De ligging is ideaal: rustig wonen, maar met het centrum, Utrecht Centraal, winkels, horeca en uitvalswegen binnen handbereik. Een wijk die geliefd is door de fijne balans tussen stad en buurtgevoel.
Via de trapopgang bereik je de woning. Op de eerste verdieping kom je binnen in de hal met toilet en toegang tot alle vertrekken. De woonkamer is sfeervol ingedeeld met ensuite-deuren, wat zorgt voor een prettige scheiding tussen voor- en achterkamer. Aan de voorzijde bevindt zich een knusse, lichte woonkamer met een ruime inbouwkast. De achterzijde is ingericht als woonkeuken en vormt het hart van de woning. Hier is volop ruimte voor een grote eettafel en het schiereiland maakt de keuken zowel praktisch als gezellig.
De keuken is geplaatst in 2022 en voorzien van een 90 cm gasfornuis met zes pitten, afzuigkap, vaatwasser, Quooker en een koel-vriescombinatie. Daarnaast is er veel bergruimte. Vanuit de woonkeuken stap je zo het balkon op het westen op, een fijne plek om de dag rustig af te sluiten in de middag/avond zon. Op deze verdieping bevindt zich tevens een extra slaapkamer, momenteel in gebruik als kantoor, ideaal voor thuiswerken of als logeerkamer.
De tweede verdieping beschikt over drie slaapkamers en een nette badkamer met wastafel, inloopdouche en aansluitingen voor wasmachine en droger. De cv-installatie is geplaatst op de vliering.
In de aanmelding staat een energielabel F vermeld. Verkopers hebben echter al belangrijke verbeteringen doorgevoerd: vrijwel alle beglazing is vervangen door HR+ glas, met uitzondering van de deur naar het balkon, en er zijn zonnepanelen geplaatst. Dit draagt bij aan een comfortabeler woonklimaat en lagere energielasten.
Goed om te weten:
– Vier slaapkamers
– Sfeervolle woonkamer met ensuite-deuren
– Royale woonkeuken (2022) met schiereiland
– Balkon op het oosten
– Vrijwel volledig voorzien van HR+ beglazing (met uitzondering van de balkondeur)
– Zonnepanelen aanwezig
– Energielabel F
Benieuwd naar deze fijne woning? Neem snel contact met ons op voor een bezichtiging!
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op Funda.
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 228 per month
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,882
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1938
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 311 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Mechanical ventilation and solar panels
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Proline Nefit (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- CATHARIJNE B 7885
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda