This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/utrecht/appartement-stationsstraat-42/89706507/

Stationsstraat 423511 EG UtrechtHoog-Catharijne NS en Jaarbeurs
€ 595,000 k.k.
Eye-catcherPrachtig gelegen Hoekapprtement met eigen Parkeerplek en Berging!
Description
Wonen in het hart van Utrecht met uitzicht op de Dom!
Welkom aan de Stationsstraat 42: een prachtig HOEK-appartement op een absolute toplocatie in het bruisende centrum van Utrecht, gelegen in de geliefde Radboutveste boven winkelcentrum Hoog Catharijne. Hier geniet u van comfortabel wonen met alle stadse voorzieningen letterlijk binnen handbereik!
Dit lichte en ruime appartement beschikt over twee royale slaapkamers en dankzij de hoekligging profiteert u van extra veel daglicht en een fraai, vrij uitzicht over de stad. Vanuit de woning kijkt u uit over Utrecht met als absolute blikvanger de iconische Domtoren.
De woning is voorzien van onderhoudsvriendelijke kunststof kozijnen en biedt een comfortabele en praktische indeling. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen berging én een privéparkeerplaats in de afgesloten parkeergarage — een unieke luxe midden in de binnenstad.
Wonen aan de Stationsstraat betekent direct toegang tot winkels, restaurants, openbaar vervoer en alle gezelligheid die Utrecht te bieden heeft. Tegelijkertijd ervaart u in het appartement rust, ruimte en een prachtig uitzicht.
Kortom: een ideaal appartement voor wie comfortabel en centraal wil wonen met alle gemakken van de stad binnen handbereik! bel snel voor een bezichtiging
Bijzonderheden:
- Gelegen in Radboutveste / Hoog Catharijne
- Ruim hoekappartement
- Twee royale slaapkamers
- Eigen berging
- Privéparkeerplaats/garage in afgesloten garage
- Kunststof kozijnen
- Fantastisch uitzicht over Utrecht
- Zicht op de Domtoren
- Centraal gelegen nabij station, winkels en horeca
- Appartement met bijzonder veel lichtinval en een fantastisch uitzicht over Utrecht;
- Verwarming middels stadsverwarming;
- Warm water middels elektrische boiler;
- Energielabel A;
- De beschikking over een inpandige berging ook op de 11e verdieping;
- Perfecte ligging midden in het winkelcentrum Hoog Catharijne;
- De niet-zelfbewoningsclausule zal worden opgenomen in de koopovereenkomst, geen vragenlijsten beschikbaar;
- De maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt € 458,82, inclusief servicekosten en verzekeringen (€ 250,92), voorschot water en centrale verwarming (€ 144,37) en erfpachtcanon (€ 63,53), alsmede tv, internet, glasvezel en intercom;
- De maandelijkse canon ten behoeve van de erfpacht bedraagt € 63,53 (inbegrepen in de maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren en fiscaal aftrekbaar).
- Het recht van erfpacht, van de gemeente Utrecht, loopt tot 1 januari 2070;
- Parkeerplaats in de onderliggende garage mogelijk middels een abonnement;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,509
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 250.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 24 m²
- Volume in cubic meters
- 354 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath and sink
- Number of stories
- 16 stories
- Facilities
- Outdoor awning and TV via cable
- Located at
- 11th floor
Cadastral data
- UTRECHT D 7861
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset (end date of long-term lease: 01-01-2070)
- Fees
- € 11.25 per year
- Periodic contribution
- Yes (€ 250.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda