Daalseweg 1003555 SW UtrechtZuilen-Noord
€ 849,500 k.k.
- 157 m²living area
- 295 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRuime woning met een tuin van 108m2 op het zuidwesten!
Description
In het zinderende Zuilen gelegen riante, instapklare zeskamer gezinswoning van maar liefst 157,2m², voorzien van vijf slaapkamers, een schuur, twee dakterrassen en een zonnige achtertuin op het zuidwesten met een abstracte vijverpartij. De woning is ruim opgezet, luxe afgewerkt en strak vormgegeven. Een ideale plek voor een gezin of voor samenleven met een zorgbehoevende ouder, mede dankzij de grote slaapkamer op de begane grond. De royale, hoogwaardige keuken kijkt sfeervol uit over de straat, terwijl de comfortabele en brede woonkamer de volledige perceelbreedte omvat. Een thuis met veel privacy, volop mogelijkheden om buiten te genieten en een ligging die het beste van de stad combineert met rust en ruimte.
Gelegen in een van het meest geliefde deel van Zuilen, de sfeervolle “Goudkust”,
op een paar stappen van de statige Vecht. De omgeving valt op door groene lanen, karakteristieke bouw gecombineerd met modernere architectuur en een rustig, aangenaam woonklimaat. Binnen enkele stappen ligt de Vecht met prachtige zichtlijnen en idyllische wandelroutes binnen bereik. Dagelijkse voorzieningen, horeca, scholen en sportfaciliteiten bevinden zich in de directe omgeving, terwijl zowel de Utrechtse binnenstad als station Zuilen uitstekend te bereiken zijn. Een perfecte balans tussen comfortabele woonkwaliteit, charme en stedelijk gemak.
Indeling:
Begane Grond; Voortuin met oprit/parkeermogelijkheid voor twee auto’s en een gazon. Voordeur met luifel, entree, hal met meterkast en trapopgang met trapkast. Toegang tot alle vertrekken, waaronder een separaat toilet met fontein, een inbouwkast en doorloop naar de doorzon woonkamer. De woonkamer is gelegen over de gehele breedte en heeft een schuifpui naar het terras en de aanwezige achtertuin. Weer terug naar de hal, is rechts een deur te vinden naar de keuken. De keuken is gesitueerd in een hoekopstelling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is er een open doorloop naar de living. Links van de hal ligt de deur naar de ruime slaapkamer, welke voorzien is van een kastenwand met schuifdeuren.
Tuin; De tuin is gelegen op het zuidwesten en heeft een achterom met overkapping bij de poort. De garage ligt over de breedte en beschikt over een brede elektrische overhead roldeur aan de buitenzijde. Openslaande deuren bieden toegang tot de achtertuin, welke is aangelegd met sierbestrating en gazon. In het midden is de prachtige moderne waterpartij gesitueerd.
Eerste Verdieping; Overloop met trapopgang en een inbouwkast. Toegang tot alle vertrekken, waaronder drie slaapkamers en een badkamer. Deze badkamer is voorzien van een ligbad, een dubbele wastafelmeubel en een douche. Het tweede toilet is separaat.
Tweede verdieping; Overloop met apart washok. Hier is ruimte voor de c.v. opstelling, mechanische ventilatie en een wasmachine-aansluiting. Deze bovenste verdieping beslaat de vijfde slaapkamer met aan weerzijde het dakterras.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar 1995
• Volledig instap klaar
• Erfpacht eeuwigdurend afgekocht (AV 1989)
• Prachtig aangelegde tuin met waterpartij
• Royale garage, ook goed voor fietsen, motor of scooter
• Rust en privacy nabij het stadse leven van Utrecht
• Zeer gunstig en centraal gelegen ten opzichte van diverse uitvalswegen, openbaar vervoer en voorzieningen
• Oplevering in overleg
• Airco op elke verdieping; in de woonkamer vloermodel merk Daikin, in de hoofdslaapkamer en op de tweede verdieping merk Fujitsu Siemens.
• 12 zonnepanelen op het dak
• Energielabel A
• Oplevering in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 849,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,411
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1995
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 157 m²
- Exterior space attached to the building
- 27 m²
- External storage space
- 23 m²
- Plot size
- 295 m²
- Volume in cubic meters
- 524 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant CW5 (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- ZUILEN B 3584
- Cadastral map
- Area
- 295 m²
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 108 m² (12.76 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,376x
Viewed
77x
Saved
27-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



