This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/utrecht/huis-handelstraat-36/17219244/

Eye-catcherGelegen in Oog in Al deze tussenwoning met 4 slaapkamers en tuin
Description
Aantrekkelijke tussenwoning met 4 slaapkamers, zonnige tuin en riant dakterras in het geliefde Oog in Al. Ben je op zoek naar een fijne gezinswoning op een van de meest geliefde locaties van Utrecht? Dan is deze karakteristieke tussenwoning precies wat je zoekt. De woning beschikt over vier volwaardige slaapkamers, een zonnige achtertuin met praktische achterom en een riant dakterras op het westen waar je tot in de avond van de zon kunt genieten. Dankzij de voortuin ervaar je bovendien extra privacy en zit je niet direct aan de straat. Een heerlijke plek waar comfort, sfeer en een uitstekende ligging samenkomen. Deze woning, gelegen in een groene, rustige en kindvriendelijke wijk dateert uit circa 1932 en maakt deel uit van de karakteristieke jaren '30-bebouwing waar Oog in Al zo geliefd om is. De sfeervolle architectuur, de solide bouwkwaliteit en de charmante uitstraling geven de woning een bijzonder karakter. Ook de bereikbaarheid is uitstekend. Via de nabijgelegen uitvalswegen ben je binnen enkele minuten op de A2 en de A12. En de binnenstad van Utrecht en het centraal station bevinden zich op fietsafstand. Kortom, een heerlijke woning op een fantastische locatie: een ideale combinatie van karakter, ruimte, rust, groen en het bruisende stadsleven van Utrecht.
Begane grond
Je komt binnen in een ruime entree, hier bevinden zich de garderobe, een praktische trapkast en het toilet. De moderne toiletruimte is in 2019 vernieuwd en is voorzien van een vrijhangend toilet en heeft een fontein. Het geheel is afgewerkt met wandtegels tot circa 1.20 meter hoogte. De zonnige lichte woonkamer heeft dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde een prettige lichtinval. De ruimte is afgewerkt met een houten vloer, spachtelputz wanden en een gestuukt plafond. De half open keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning en is uitgevoerd in een L-opstelling. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits, gaskookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, vaatwasmachine en koelkast. De woning is voorzien van houten kozijnen met HR++ glas (2024 vernieuwd) en het buitenschilderwerk is in 2026 uitgevoerd.
Tuin
Vanuit de keuken heb je toegang tot de zonnige achtertuin, gelegen op het westen, met handige achterom. Een plek met middag- en avondzon, waar je heerlijk kunt eten of kunt ontspannen. Met een vrijstaande berging voor bijvoorbeeld fietsen of tuinspullen.
Eerste verdieping
De eerste verdieping biedt ruimte aan 2 royale slaapkamers met praktische inbouwkasten en een 3e, iets kleinere slaapkamer. Alle slaapkamers zijn modern afgewerkt met een laminaatvloer. Daarnaast beschikken de kamers over fraaie paneeldeuren, een karakteristiek detail dat perfect past bij de sfeer van een jaren '30-woning. 1 van de slaapkamers beschikt over een klein balkon. De moderne badkamer, volledig vernieuwd in 2025, straalt comfort uit. De ruimte is voorzien van een inloopdouche en een wastafelmeubel. De wanden zijn volledig betegeld, wat zorgt voor een verzorgde uitstraling. Op deze verdieping bevindt zich bovendien een separaat toilet. Dit is uitgevoerd met een staand closet en afgewerkt met wandtegels tot circa 1,20 meter hoogte.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier bevindt zich een ruime slaapkamer die dankzij de afmetingen en indeling uitstekend geschikt is als logeerkamer of werkruimte. De kamer is afgewerkt met een laminaatvloer. In 2022 is de kap geïsoleerd met PIR platen. Op deze verdieping bevinden zich tevens de aansluitingen voor de wasmachine, de opstelplaats van de cv-combiketel en een wastafel.Tevens is met een losse trap nog een vliering te bereiken handig voor het opbergen van kerst- en/of vakantiespullen. Een bijzonder pluspunt van deze verdieping is het riante dakterras van circa 20 m². Het terras is gunstig gelegen op het westen, waardoor je hier vanaf de middag tot in de avond kunt genieten van de zon.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 725,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,416
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1936
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 103 m²
- Volume in cubic meters
- 403 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- CATHARIJNE C 5316
- Cadastral map
- Area
- 103 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 31 m² (5.18 metre deep and 5.93 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
© 2001-2026 funda