This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/utrecht/huis-lippizanerstraat-57/44447667/

Eye-catcherLuxe woning met spectaculaire vide, tuin en eigen parkeerplaats!
Description
Aan de Lippizanerstraat, in de groene, gezellige en kindvriendelijke wijk Veemarkt, wacht deze bijzondere woning op nieuwe bewoners. Een woning waar ruimte, licht en een hoogwaardige afwerking perfect samenkomen. De absolute blikvanger is de indrukwekkende vide, die zich over twee verdiepingen uitstrekt en zorgt voor een spectaculaire lichtinval en een heerlijk ruimtelijk gevoel.
De royale leefruimte met luxe open keuken vormt het hart van de woning. Op de eerste verdieping creëert de vide een tweede, sfeervolle leefruimte die zich uitstekend leent als tv-kamer, werkkamer of speelruimte, terwijl het open karakter behouden blijft. Daarnaast beschikt de woning over drie ruime slaapkamers, een moderne badkamer, twee separate toiletten, veel praktische bergruimte en een houten terras in de achtertuin die direct grenst aan een hele ruime, groene en gezamenlijke binnentuin. Tel daar het de zonnepanelen en energielabel A+ bij op en je hebt een instapklare woning waar comfort, duurzaamheid en woongenot naadloos samenkomen. In 2022 is er bovendien een vergunning verleend voor het realiseren van een derde woonlaag.
Indeling:
Begane grond:
Via de entree, met ruimte voor een garderobe en toegang tot het moderne toilet, stap je de indrukwekkende leefruimte binnen. Direct valt de enorme hoeveelheid daglicht op. Dankzij de spectaculaire vide en de grote glazen pui aan de achterzijde voelt de woonkamer uitzonderlijk ruim en licht aan. De openslaande deuren zorgen voor een prettige verbinding met de tuin, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.
Aan de voorzijde bevindt zich de luxe open keuken met een groot kookeiland. De keuken is uitgevoerd in een stijlvolle combinatie van eikenhout en zwart en is voorzien van diverse hoogwaardige inbouwapparatuur. Terwijl je staat te koken, blijf je moeiteloos in contact met je gasten of gezin aan de eettafel of in de woonkamer.
De royale woon-/eetkamer biedt alle ruimte voor een grote eettafel en een knusse zithoek. De hoge plafonds, strakke afwerking en de indrukwekkende vide geven deze leefruimte een eigentijds en bijzonder karakter. Een heerlijke plek om ‘s ochtends met een kopje koffie de krant te lezen, voor lange diners, gezellige avonden met vrienden of om gewoon samen te genieten van een goed glas wijn.
Via de grote openslaande deuren stap je zo het verhoogde houten terras op. Er is voldoende ruimte voor een gezellige zithoek, terwijl de groene beplanting zorgt voor een prettige en beschutte sfeer. Vanuit het terras loop je direct de fraai aangelegde gezamenlijke binnentuin in. Deze groene buitenruimte is verzorgd aangelegd met volwassen beplanting, wandelpaden en diverse zitplekken, waardoor je zowel kunt genieten van je eigen terras als van extra buitenruimte direct voor de deur. De locatie van deze woning aan de binnentuin is ideaal; wel direct toegang en zicht op de binnentuin, maar lekker rustig en niet direct bij speeltoestellen. In de tuin bevindt zich bovendien een praktische houten berging.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop bereik je de verschillende vertrekken op deze verdieping. De tweede leefruimte vormt dankzij de open indeling een natuurlijke verlenging van de woonkamer beneden. Een heerlijke plek voor een comfortabele zithoek, tv-kamer of werkplek, waarbij de speelse opzet van de woning hier extra goed tot zijn recht komt.
Aan de voorzijde bevindt zich de eerste lichte slaapkamer met een aangrenzende walk-in closet. Een heerlijke combinatie die iedere modeliefhebber zal waarderen.
De moderne badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, ruime inloopdouche, wastafel, toilet en handige nis voor handdoeken en toiletartikelen.
Tweede verdieping:
Via de overloop bereik je de tweede verdieping. Hier bevinden zich nog eens twee volwaardige slaapkamers, beide heerlijk ruim opgezet en voorzien van grote raampartijen die zorgen voor een prettige hoeveelheid daglicht. Eén van de slaapkamers beschikt over een vaste kastenwand.
Daarnaast vind je op deze verdieping een separaat toilet en een praktische wasruimte met aansluitingen voor de wasmachine en droger en de opstelling van de cv-installatie. Deze ruimte biedt bovendien de mogelijkheid om een tweede badkamer te realiseren.
De buurt:
Veemarkt is een jonge en levendige wijk in Utrecht-Noordoost, gebouwd op het voormalige veemarktterrein. De buurt heeft een frisse, moderne uitstraling met veel aandacht voor groen, autoluwe straten en een prettige ruimtelijke opzet. Je vindt er in de buurt basisscholen, winkelcentrum De Gaard, sportvoorzieningen en fijne wandelroutes direct om de hoek.
Dankzij de ligging in Utrecht-Noordoost fiets je binnen 10 minuutjes naar de binnenstad, De Bilt of richting het buitengebied. Ook de busverbindingen en uitvalswegen zijn uitstekend. Veemarkt voelt daarmee als een rustige, vriendelijke woonomgeving, maar wel op een plek waar je overal zó bent.
Bijzonderheden
- Instapklare woning (bouwjaar 2015);
- Eigen parkeerplaats in de binnentuin;
- Spectaculaire vide over twee verdiepingen;
- Royale woon-/eetkamer met luxe open keuken en kookeiland;
- Tweede leefruimte op de eerste verdieping;
- Drie ruime slaapkamers;
- Eerste slaapkamer met aangrenzende walk-in closet;
- Moderne badkamer met ligbad, inloopdouche, wastafel en toilet;
- Twee separate toiletten;
- Praktische wasruimte;
- Verhoogd houten terras met directe toegang tot de gezamenlijke binnentuin;
- Houten berging;
- 10 zonnepanelen;
- Energielabel A+;
- In 2022 is er een vergunning verleend voor een extra 3e woonlaag van ruim 50m2. De tekeningen en dergelijke worden bij de oplevering bijgeleverd.
- Gelegen in de groene en autoluwe wijk Veemarkt;
- Op korte fietsafstand van de binnenstad van Utrecht.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 975,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,171
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2015
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 158 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 85 m²
- Volume in cubic meters
- 532 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HRE (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- UTRECHT L 2684
- Cadastral map
- Area
- 85 m²
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 12 m² (3.30 metre deep and 3.70 metre wide)
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
© 2001-2026 funda