This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/utrecht/huis-madioenstraat-6/44411106/

Eye-catcherFraaie tussenwoning met dakterras en ruime tuin in Lombok!
Description
Deze fraaie tussenwoning biedt alles wat je zoekt: ruimte, comfort en een uitstekende basis voor de toekomst. Dankzij de opbouw uit 2023 beschikt de woning over maar liefst vier goede slaapkamers, waardoor er volop ruimte is voor een gezin, thuiswerken of logees.
Drie van de slaapkamers zijn voorzien van airconditioning, wat zorgt voor extra comfort tijdens warme zomerdagen. De woning is daarnaast goed onderhouden en praktisch ingedeeld, met fijne leefruimtes en volop mogelijkheden voor het hele gezin. Buiten is het minstens zo aantrekkelijk. De woning beschikt over een ruime tuin én een dakterras op het zuiden, waardoor je de hele dag door een fijne plek in de zon kunt vinden.
De fraaie woning is gelegen aan de grens van Lombok en Oog in Al, nabij de Groeneweg met haar winkels en vlakbij diverse uitvalswegen. Ook beschikt de buurt over een mooie buurttuin aan het einde van de straat. Je bent binnen 2 minuten lopen bij supermarkt Hoogvliet. Leuke restaurants, mooie delicatessenzaakjes, gezellige winkels en terrassen bevinden zich op loopafstand in de directe omgeving en de bruisende binnenstad van Utrecht is gelegen op circa 10 minuten fietsen. Ook met de bus ben je binnen 5 minuten op Utrecht Centraal. Een ideale locatie voor iedereen die op een levendige plek in Utrecht wil wonen maar ook rust waardeert.
Kortom: een ruime en instapklare gezinswoning met vier slaapkamers, een recente opbouw, veel buitenruimte en duurzame voorzieningen, een huis waar je nog jarenlang met plezier kunt wonen.
Indeling
Begane grond: hal met trapopgang en toegang tot een ruime doorzonwoonkamer, de keuken is in de uitbouw gesitueerd en beschikt over een inductieplaat, afzuiger, oven, vaatwasser en een koel- vriescombinatie. Eveneens is in de uitbouw een toilet en ruimte voor de wasmachine. De tuin is gelegen op het zuiden en beschikt over een achterom.
Eerste verdieping: overloop met twee slaapkamers, waarvan er één is voorzien van airco. Moderne badkamer met inloopdouche, wastafel, toilet en toegang tot een heerlijk terras.
Tweede verdieping: ruime overloop met opbergruimte en toegang tot de twee riante slaapkamers voorzien van airco.
Bijzonderheden:
- Kunststof kozijnen voorzien van dubbele beglazing en HR++ glas;
- Warm water en verwarming door middel van c.v.-combiketel (type: Nefit, bouwjaar: 2012);
- Keuken komt uit 2021;
- Er zijn 9 zonnepanelen aanwezig;
- De woning beschikt over airconditioning in drie van de vier slaapkamers;
- Er wordt een ouderdomsclausule toegevoegd aan de koopakte;
- Het funderingsrisico is niet hoog (A, B, C);
- Oplevering in overleg.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vind je op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website:
Meer zien? Via madioenstraat6.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,147
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 102 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- Plot size
- 81 m²
- Volume in cubic meters
- 385 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (2012, in ownership)
Cadastral data
- CATHARIJNE B 6720
- Cadastral map
- Area
- 81 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 27 m² (9.40 metre deep and 2.90 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
© 2001-2026 funda