This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/valkenburg-li/huis-sint-gerlach-7/80812946/

Eye-catcherWonen aan de bosrand met vrij uitzicht op ruim perceel van 1665m2
Description
In Sint Gerlach, net buiten Valkenburg, staat deze fors uitgebouwde woning met een meer dan 75 meter lange tuin en prachtig uitzicht op natuurgebied Ingendael. Met meerdere terrassen, een buitenzwembad en ruime parkeergelegenheid op eigen terrein biedt dit huis alles wat je zoekt. Dit zijn zeldzame plekjes, die slechts af en toe in verkoop komen…
Het woonhuis heeft, inclusief souterrain, een indrukwekkende inhoud van maar liefst 1121 m3. Er zijn drie slaapkamers en een badkamer op de tweede verdieping, terwijl de tweede verdieping is ingedeeld met een master bedroom en een tweede badkamer. De woonkamer met houtkachel, de tv-kamer en stijlvolle keuken hebben een totale oppervlakte van circa 90 m2. Het souterrain, met een dubbele garage en meerdere multifunctionele ruimtes, maakt dit huis meer dan compleet.
Als je vanuit Valkenburg naar Sint Gerlach rijdt, dan staat dit prachtige woonhuis aan de linkerzijde, net voor het bekende Chateau Sint Gerlach. Met natuurgebied Ingendael en het heuvellandschap als achterburen woon je op een van de mooiste locaties van Valkenburg en omgeving. Met de fiets ben je zo in Valkenburg en Meerssen, met basis-/middelbaar onderwijs en vele andere voorzieningen. Verder is er een goede verbinding met de snelweg A79, richting Maastricht en Heerlen.
Indeling:
Begane grond:
De hal is een prachtige ontvangstruimte, met de originele trappartij en paneeldeuren. Het hoge plafond maakt de hal heel ruimtelijk en de tegelvloer is een knipoog naar de granitovloeren uit het begin van de vorige eeuw. Ook de toiletruimte met fonteintje is vernieuwd, in een klassieke stijl en met het comfort van nu.
Vanuit de hal is de woonkamer te bereiken, die aan de achterzijde fors is uitgebouwd. Grote ramen aan de zuidkant zorgen, net als de lichtkoepels, voor veel lichtinval en openslaande deuren geven toegang tot het overdekte terras. Bij het eetgedeelte hangt een airco-unit en de houtlook tegelvloer zorgt, samen met de houtkachel bij het zitgedeelte, voor een woonkamer met sfeer.
In de aanbouw aan de linkerzijde is de zeer ruime keuken, met een stijlvolle tegelvloer en twee lichtkoepels voor extra lichtinval. Het eiland met dubbele spoelbak biedt zitgelegenheid voor maar liefst 6 personen, er is een hoge kastenwand geplaatst en aan de andere zijde is het kookgedeelte. Het gasfornuis met oven is van groot formaat en verder zijn er een afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer in de keuken.
Aan de voorzijde is een aparte tv-kamer, met twee fraaie schuifdeuren gescheiden van de woonkamer. Er is mooi uitzicht op de leibomen in de voortuin en de straat Sint-Gerlach, met veelal karakteristieke woningen. Geniet van de sfeer en de ruimte, want met circa 90 m2 (inclusief keuken) heeft dit huis een leefruimte van groot formaat!
Souterrain:
Vanuit de keuken is er toegang tot het zeer ruime en multifunctionele souterrain. Er zijn meerdere bergruimtes, een wasruimte, een carport/overkapping en een circa 35 m2 grote garage. Zowel de garage als de overkapping zijn te bereiken via het pad aan de rechterzijde van de woning.
Eerste verdieping:
Volg de prachtige trap vanuit de hal, naar de overloop op de eerste verdieping. Vanaf hier zijn drie ruime slaapkamers en de badkamer te bereiken. Er zijn twee slaapkamers aan de achterzijde, waarvan er een momenteel als werk-/studeerkamer in gebruik is. De twee overige slaapkamers zijn ingericht als eenpersoonskamer, met de mogelijkheid om een tweepersoonsbed neer te zetten.
De lichte badkamer is ingedeeld met een ligbad/douche, een badmeubel met wastafel, een grote spiegel en een wandcloset. Onder de houtlook vloertegels ligt vloerverwarming en de wanden zijn deels betegeld.
Tweede verdieping:
De stijlvolle trap gaat verder naar de tweede verdieping, waar de master bedroom met open badkamer is. De hoogte in deze slaapkamer is fraai, net als de houten dakconstructie en de lichtinval vanaf drie zijden. Dankzij de ombouw bij de trap is er veel privacy in deze fraaie kamer. De badkamer met een douche, toilet en wastafelmeubel is uitgevoerd in warme kleuren. En het uitzicht vanaf deze verdieping… fantastisch!
Tuin:
De voortuin, met een lage haag en leibomen, past qua stijl perfect bij het woonhuis. Aan de rechterzijde is een pad, richting de carport en de garage in het souterrain. In de meer dan 75 meter lange achtertuin, op het zonnige zuiden, vind je alles wat je zoekt. Er zijn meerdere terrassen, waarvan een met een pergola, en de houtopslag is van groot formaat. Blikvanger is het zwembad, omringd door een zonneterras, en iets verder is de moestuin met een kas. En komen er kinderen in dit prachtige huis wonen? Dan is het achterste deel van de tuin de perfecte plek om te voetballen, hockeyen en picknicken!
Bijzonderheden:
- Zeer ruim woonhuis (201 m2 woonoppervlakte en 136 m2 overige inpandige ruimte)
- Vier slaapkamers en twee badkamers
- Inpandige garage, carport en oprit zorgen voor ruime parkeergelegenheid op eigen terrein
- Toplocatie in Sint Gerlach, net buiten Valkenburg
- Zeer ruime tuin (zuid) met meerdere terrassen en een zwembad
- Vrij uitzicht op natuurgebied Ingendael en het heuvellanschap
- Energielabel C
Kenmerken:
- 24 zonnepanelen
- Voegwerk vernieuwd 2023
- Perceel 1665 m2
- Begane grond vloerverwarming
- Airco's begane grond en diverse slaapvertrekken
- Ramen zolder kunststof HR++ 2023
- Ramen begane grond en verdieping hardhout met HR++ beglazing
- Aanbouw + garage gerealiseerd in 2012
- Geheel onderkelderd
Meer info:
Bel of mail naar topmakelaars.com.
Genoemde maatvoeringen zijn circa maten.
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 845,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,204
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1932
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 201 m²
- Other space inside the building
- 136 m²
- Exterior space attached to the building
- 54 m²
- Plot size
- 1,665 m²
- Volume in cubic meters
- 1,121 m³
Layout
- Number of rooms
- 13 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, 2 toilets, 2 washstands, and shower
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, solar panels, and swimming pool
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- Electrical boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- HOUTHEM C 1429
- Cadastral map
- Area
- 1,090 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HOUTHEM C 2255
- Cadastral map
- Area
- 310 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HOUTHEM C 2313
- Cadastral map
- Area
- 265 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 1,365 m² (75.00 metre deep and 18.20 metre wide)
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls