This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/venhuizen/huis-de-zwarte-arend-1/17283931/

Eye-catcherGelijksvloers wonen in geliefde woonwijk met prachtig uitzicht!
Description
Wonen met alle voorzieningen op de begane grond, een schitterend uitzicht én een royale loggia!
Droom je van gelijkvloers wonen zonder in te leveren op ruimte? Dan is deze verrassend ruime woning aan De Zwarte Arend 1 in Venhuizen absoluut een bezichtiging waard. De woning beschikt over een royale en lichte woonkamer met grote raampartijen, een ruime woonkeuken, een slaapkamer en luxe badkamer op de begane grond én twee extra slaapkamers op de verdieping. De royale loggia met glazen schuifwanden vormt een verlengstuk van de woonkamer en biedt het hele jaar door een heerlijke plek om van het uitzicht over de landerijen te genieten. Daarnaast beschikt de woning over een praktische inpandige berging, separate technische ruimte en een onderhoudsvriendelijke tuin.
Ben jij op zoek naar een comfortabele woning met veel leefruimte, een prachtige ligging en volop mogelijkheden voor de toekomst? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging bij In Huis Makelaardij.
Een rondleiding door je nieuwe (t)huis
Begane grond
Via de verzorgde voortuin bereik je de entree van de woning. De ruime hal geeft toegang tot het toilet, de meterkast, de trapopgang, de inpandige bergingen, de badkamer, de slaapkamer op de begane grond en de woonkamer met keuken.
De woonkamer is heerlijk ruim en dankzij de grote raampartijen bijzonder licht. Vanuit de zithoek kijk je prachtig uit over de aangrenzende landerijen. Via de openslaande deuren loop je zo de royale loggia op, waar glazen schuifpanelen ervoor zorgen dat je vrijwel het hele jaar comfortabel buiten kunt zitten.
De woonkamer biedt daarnaast volop ruimte voor een royale eethoek. De warme houten vloer en rustige kleurstelling van de wanden vormen een uitstekende basis om geheel naar eigen smaak in te richten.
De halfopen keuken is praktisch opgesteld in een L-vorm met losse hoge kasten en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Vanuit het keukenraam heb je zicht op de voortuin en toegang tot de tuin door de openslaande deuren.
De slaapkamer op de begane grond is royaal bemeten en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en grote kledingkast. Direct daarnaast bevindt zich de moderne badkamer, die recent is vernieuwd en is uitgevoerd met een ruime inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en vloerverwarming.
Verder beschikt de begane grond over een praktische technische ruimte met de cv-installatie, mechanische ventilatie en aansluitingen voor de wasmachine en droger. Daarnaast is er nog een tweede inpandige berging aanwezig, ideaal voor fietsen, provisie of hobbyspullen.
Eerste verdieping
Via de vaste trap bereik je de overloop met toegang tot twee ruime slaapkamers. Beide kamers beschikken over veel daglicht en zijn uitstekend geschikt als slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte.
Buitenleven
De woning ligt op een fraai hoekperceel met een verzorgde voortuin. De absolute blikvanger is de royale loggia aan de achterzijde. Dankzij de glazen schuifwanden zit je hier beschut, terwijl je tegelijkertijd optimaal geniet van het panoramische uitzicht over het water en de achterliggende landerijen. Een unieke plek waar ieder seizoen zijn eigen charme heeft.
Ligging
De woning is gelegen in een rustige en ruim opgezette woonwijk Suyder Coghe aan de rand van Venhuizen. De woning ligt op enkele minuten lopen van de supermarkt, drogisterij, het dorpshuis, gezondheidscentrum, horeca, evenals een basisschool en café De Roode Leeuw. De voetbalvelden, sportschool, binnen- en buitentennisbanen en buitenzwembad ‘Hemmerven’ liggen op zowel loop- als fietsafstand.
Werk, studie of familie verderop?
De doorgaande wegen naar Hoorn en Enkhuizen liggen op enkele minuten rijden met de auto. Vanaf de N307 is de ring A10 Amsterdam maar een half uurtje rijden. De bushalte op het Twijver is een paar minuten lopen. De bus gaat onder andere naar NS-station Hoorn en NS-station Hoogkarspel.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,879
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- Plot size
- 181 m²
- Volume in cubic meters
- 434 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- VENHUIZEN G 4324
- Cadastral map
- Area
- 181 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Front garden
- Front garden
- 66 m² (7.25 metre deep and 10.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda