
Herman Gorterstraat 755921 AE VenloHazenkamp
€ 225,000 k.k.
Description
Aan een rustige straat, tegenover een fraai park met een recent aangelegde sport- en speelvoorziening gelegen ruim 3-kamer appartement. Het appartement is goed onderhouden en o.a. voorzien van een gezellige woonkamer, een groot, overdekt balkon, 2 slaapkamers, een gesloten keuken voorzien van een luxe keukenopstelling, een keurige badkamer met een inloopdouche en een ruime berging gelegen in het souterrain. Diverse winkels, enkele scholen, zwembad ‘De Ploens’, het centrum van Blerick en de aansluiting op het autosnelwegennet bevinden zich op korte afstand.
Souterrain:
Ruime berging (ca. 14 m2).
Begane grond:
Centrale entree, de postkasten, het bellentableau en het trappenhuis naar het souterrain en de verdiepingen.
1e Verdieping:
Entree, de hal, 2 vaste kasten, het gedeeltelijk betegeld toilet, de geheel betegelde, keurige badkamer met een inloopdouche, een wastafel en mechanische afzuiging, 2 slaapkamers (resp. ca. 7,5 m2 en 12,5 m2) en de doorgang naar de woonkamer en de keuken. De gesloten keuken (ca. 5,5 m2) is voorzien van een deur naar het balkon en een luxe keukenopstelling (2022) met een inductiekookplaat, een afzuigkap, een combi-oven met magnetronfunctie, een vaatwasser, koelkast en een spoelbak. Via de keuken is tevens de technische ruimte te bereiken. De technische ruimte is voorzien van de ‘Vaillant’ HR-combi c.v.-installatie (2010, laatste onderhoud 2025) en de wasmachine aansluiting. De gezellige woonkamer (ca. 25 m2) is voorzien van laminaat, een vaste kast en een deur naar het balkon. De woonkamer biedt tevens een fraai zicht op het aanwezige groen en de recent aangelegde sport- en speelvoorziening. Het grote, overdekte balkon (ca. 11 m2), gelegen aan de achterzijde van het appartement is voorzien van een vaste kast. De hal, keuken en de slaapkamers zijn in 2022 voorzien van een moderne pvc-vloer.
Algemeen:
Bouwjaar: 1955, gebruiksoppervlakte wonen: ca. 71 m2, servicekosten: € 160,- per maand. Het ruime appartement is voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing (1981 en 2020) en rolluiken. Diverse winkels, enkele scholen, zwembad ‘De Ploens’, het centrum van Blerick en de aansluiting op het autosnelwegennet bevinden zich op korte afstand.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 225,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,169
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 160.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 14 m²
- Volume in cubic meters
- 264 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, rolldown shutters, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant HR combi c.v.-installatie (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- VENLO M 6233
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and alongside a quiet road
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 160.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda