
Description
Wil jij ook graag de exacte locatie van Romeo op het Kazernekwartier bekijken? Daar is nu de mogelijkheid voor! Neem contact met ons op om een afspraak in te plannen.
Op de drie hoeken van Romeo bevinden zich de appartementencomplexen. De 21 appartementen bieden een stijlvolle mix van comfort, elegantie en duurzaamheid. Elk appartement biedt een prachtig uitzicht op de omgeving en een plek waar je je meteen thuis voelt. Voeg daar de ideale ligging in het levendige Kazernekwartier aan toe, en je hebt de perfecte combinatie van gemak en dynamiek.
Appartement type B2
Een prachtig appartement met twee (slaap)kamers en een heerlijke, ruime loggia. Het woongedeelte is verdeeld in een kook- en eetgedeelte en de zitkamer. Beide gedeelten zijn open en staan in verbinding met elkaar, maar het zijn toch enigszins gescheiden delen.
Door de indeling van de keuken - mét kookeiland - is dit kook- en eetgedeelte supergezellig; als je staat te koken klets je ondertussen gezellig met je huisgenoten en gasten aan tafel.
Na het eten verplaatsen jullie je naar de zitkamer en brengen jullie daar de avond lekker door.
Het appartement heeft 2 (slaap)kamers, waarvan één ruime master bedroom. De andere kamer richt je in als slaapkamer, logeerkamer of bijvoorbeeld als werkkamer of hobbyruimte.
De badkamer heeft 2 vaste wastafels, een inloopdouche en een toilet. Op de overloop bij de entree bevindt zich nog een separaat toilet voor gasten.
Er is een aparte ruimte voor de wasmachine, droger en de technische installaties.
De grote loggia is een verlengstuk van de woonkamer; hier is het heerlijk beschut zitten om te eten, te relaxen, te lezen, noem maar op.
- Inclusief eigen parkeerplaats
- Verwarming door vloerverwarming met lucht-water warmtepomp
- Dit appartementen heeft energielabel A +++
- Servicekosten zijn niet vastgesteld
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 489,500 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 4,662
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2025
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 277 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Parking place
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
© 2001-2026 funda