
Description
Leuk appartement met 2 slaapkamers, zonnig balkon en volop reuring voor de deur!
Wonen midden in het hart van Venlo, met het gezellige Monseigneur Nolensplein letterlijk voor de deur? Dan is dit leuke appartement absoluut het bekijken waard! Hier woon je op een levendige en centrale plek, met winkels, terrassen, restaurants en alle voorzieningen van de binnenstad binnen handbereik. Vanuit de woonkamer en vanaf het zonnige balkon kijk je uit over het plein en beleef je de dynamiek van de stad, terwijl je in het appartement zelf geniet van comfort en privacy.
De huidige verkopers hebben het appartement maar liefst 23 jaar met veel zorg en liefde onderhouden. Dat is terug te zien in de nette afwerking, praktische voorzieningen en de diverse verbeteringen die in de loop der jaren zijn aangebracht. Zo zijn de oorspronkelijke deuren vervangen door moderne binnendeuren, waarbij de deur naar de woonkamer is uitgevoerd met glas. In combinatie met de drempelloos gelegde laminaatvloer en fraaie hoge plinten zorgt dit voor een verzorgde uitstraling.
Begane grond
Entree met brievenbussen, intercominstallatie, trapopgang en lift.
Tweede verdieping
Vanuit de hal is de slaapgang bereikbaar en het woongedeelte, op de vloer ligt een nette laminaatvloer.
De woonkamer is een fijne, lichte leefruimte dankzij de grote hoeveelheid daglicht. Vanuit hier kijk je uit over het Monseigneur Nolensplein, waardoor er altijd wel iets te zien en te beleven is. De drempelloos gelegde laminaatvloer loopt op een prettige manier door het appartement en zorgt voor een rustige uitstraling.
De open keuken sluit direct aan op de woonkamer en is voorzien van een granieten werkblad en achterblad. De keuken beschikt over een koelkast, afzuigkap, inductiekookplaat en combi-oven. Extra comfort wordt geboden door de airconditioning, die in de keuken hangt en zowel kan koelen als verwarmen. De aanliggende bergkast is voorzien van de witgoedaansluiting en biedt verder extra opslagruimte.
Een van de grote pluspunten is het balkon aan de voorzijde. Dankzij de zonnige ligging is dit een heerlijke plek om buiten te zitten en te genieten van het uitzicht over het plein. Het balkon is bovendien praktisch ingericht met twee op maat gemaakte bankjes. Onder de opklapbare zittingen bevindt zich extra bergruimte, ideaal voor bijvoorbeeld kussens of andere spullen die je graag binnen handbereik hebt, maar uit het zicht wilt opbergen. Wordt de zon je even te veel? Dan bieden de elektrisch bedienbare screens uitkomst. Hiermee kun je het balkon eenvoudig beschutten en er een meer besloten buitenruimte van maken. Zo kun je hier op verschillende momenten van de dag comfortabel genieten van het buitenleven, met de levendigheid van de binnenstad als decor.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers, waardoor er naast een comfortabele hoofdslaapkamer ook ruimte is voor bijvoorbeeld een werk-, hobby- of logeerkamer. De badkamer is keurig onderhouden en praktisch ingericht met een ruime douche, wastafel en toilet. Daarnaast beschikt het appartement over een handige cv-kast met extra bergruimte.
Berging
In de kelder is een eigen bergruimte gelegen voor de spullen die je niet dagelijks nodig hebt.
De ligging is ideaal voor wie houdt van het stadsleven. Vanuit het appartement loop je zo het centrum van Venlo in. De dagelijkse boodschappen, winkels, gezellige horecagelegenheden, terrassen en diverse andere voorzieningen bevinden zich allemaal op korte afstand. Hier hoef je de auto eigenlijk maar weinig te gebruiken; de stad ligt letterlijk aan je voeten.
Bijzonderheden:
- Hartje Venlo gelegen
- 2 slaapkamers
- Balkon met goede zonligging
- Servicekosten per maand appartement € 164 en berging € 4,50
- Energielabel A
Kortom: een verzorgd en comfortabel appartement met twee slaapkamers, een zonnig balkon, een lichte woonkamer en een fantastische ligging midden in het bruisende centrum van Venlo. Een heerlijke plek voor wie graag centraal woont en de levendigheid van de stad wil ervaren!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,929
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 168.48 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1983
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 213 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, passive ventilation system, and rolldown shutters
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 28/23 A (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- VENLO I 6855
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VENLO I 6855
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 168.48 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda