
Open House
- Thursday, August 6 from 4:30 PM to 5:30 PM
Description
Ruime maisonnette met drie slaapkamers en balkon in centraal gelegen buurt.
KIJKUURTJE op donderdag 6 augustus van 16:30 tot 17:30!
U bent dan van harte welkom zónder afspraak!
Op zoek naar een ruime en betaalbare maisonnette met drie slaapkamers? Dan is deze woning zeker het bekijken waard! Gelegen in een praktisch en centraal gelegen complex, biedt deze maisonnette een fijne woonruimte met alle nodige voorzieningen binnen handbereik.
Indeling:
Bij binnenkomst tref je de hal, die toegang biedt tot de keuken, het separate toilet en de ruime woonkamer. De grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijk licht, wat de ruimte een open en aangename sfeer geeft. Vanuit de woonkamer stap je het balkon op, waar je heerlijk buiten kunt zitten.
Op de tweede verdieping bevinden zich drie slaapkamers van verschillende formaten, ideaal voor gezinnen, thuiswerkers of als extra opslagruimte. De badkamer is eenvoudig, volledig betegeld en functioneel ingedeeld. Daarnaast is er nog een handige externe berging van 7m² op de begane grond voor extra opslagruimte.
Bijzonderheden:
- Keuze notaris is aan verkoper. Er geldt een projectnotaris.
- Maisonnette met 85m² woonoppervlakte
- Drie slaapkamers
- Balkon van 6m²
- Externe berging van 7m²
- Energielabel C
- Dubbel glas
- Openbaar parkeren rondom het complex
- VvE-bijdrage: € 377,35 per maand exclusief voorschot stookkosten (€150,-).
Ligging:
Deze woning ligt op een strategische locatie met diverse voorzieningen in de directe omgeving. Onder het complex bevinden zich meerdere supermarkten en winkels, en op loopafstand zijn zowel basisscholen als middelbare scholen te vinden. Ook uitvalswegen en openbaar vervoer zijn gemakkelijk bereikbaar, waardoor je snel in het centrum van Venlo of andere steden in de regio bent.
Interesse? Plan een bezichtiging en ontdek de mogelijkheden van deze woning!
Aansprakelijkheid
Het bovenstaande behelst slechts een globale omschrijving van een object. De informatie berust deels op door derden aan onze kantoren verstrekte gegevens. Met de meeste zorg hebben wij deze informatie verwerkt doch kunnen ten aanzien van de juistheid van deze gegevens geen aansprakelijkheid aanvaarden. Aan deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend.
Ontbinding
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (b.v. financiering) is in de regel circa 4 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
Zekerheidsstelling
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 7 dagen na definitieve overeenkomst bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Onderzoeksplicht van de koper
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud.
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 150 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 197,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,324
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 377.35 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 274 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler (rental)
Cadastral data
- VENLO M 5163
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VENLO M 5163
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 377.35 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda