
Description
Welkom aan de Aristotelesstraat 110.
Hier wil je wonen! Deze leuke en speelse poortwoning heeft een geweldig uitzicht over het voorgelegen park met vele borders en speelgelegenheden. De woning heeft twee balkons, een aan de zonnige achterzijde wat uitkijkt over het water en een aan de zijkant van de woning. Aan de voorzijde van de woning is eveneens ruimte om te kunnen zitten en achter de woning is een ruime berging aanwezig.
Indeling:
Begane grond:
Via de beneden ingang kom je in de hal die toegang biedt tot een ruime kamer waar zich momenteel de wasmachine bevindt. Deze kamer is ook te gebruiken als slaap- of werkkamer.
Eerste verdieping:
Via de trap bereik je de hal waar zich het toilet en de stookruimte bevindt en het biedt toegang tot de ruime en zeer lichte woonkamer met twee balkons. Het balkon aan de achterzijde is erg ruim en ligt heerlijk op de zon, waar je heerlijk kunt genieten. Door de vele raampartijen is de woonkamer erg licht en ruim. Vanuit de keuken, welke voorzien is van diverse inbouwapparatuur heb je een geweldig uitzicht over het park wat zich aan de voorzijde bevindt.
Tweede verdieping:
Via de trap bereik je de tweede verdieping waar zich drie slaapkamers en de badkamer bevinden. De badkamer is voorzien van een toilet, een wastafel en een douche-bad. Naast de trap is nog een handige vaste kast aanwezig. Via een van de kamers heb je middels een vlizotrap toegang tot een enorme vliering in de nok van de woning. Superhandig!
Omgeving:
De wijk Zielhorst _ Groen, rustig en goed bereikbaar Zielhorst is een ruim opgezette, groene en kindvriendelijke wijk in Amersfoort. Met meerdere speeltuinen in de buurt, basisscholen op loopafstand en supermarkten dichtbij heb je hier alles wat je nodig hebt binnen handbereik. Ook sportfaciliteiten zoals een tennisbaan en sportvelden liggen in de nabije omgeving. Voor wie van natuur houdt: Park Schothorst en het Waterwingebied liggen op fietsafstand. Station Amersfoort Schothorst is in enkele minuten te bereiken, net als uitvalswegen richting de A1 en A28. Zo ben je zó op weg, waar je ook heen moet.
Bijzonderheden:
-Speelse woning op een zeer mooie locatie
-Aanvaarding in overleg
-Alle slaapkamers zijn voorzien van kunststof kozijnen en HR++ glas uit 2024
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 385,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,702
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 104 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- Exterior space attached to the building
- 38 m²
- Plot size
- 38 m²
- Volume in cubic meters
- 418 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired from 2003, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT N 2503
- Cadastral map
- Area
- 11 m²
- AMERSFOORT N 336
- Cadastral map
- Area
- 27 m²
Exterior space
- Location
- Alongside park, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda