
Description
LICHT EN GOED INGEDEELD 3-KAMERAPPARTEMENT VAN CA. 54 M² MET ZONNIG BALKON OP HET ZUIDEN IN DE GELIEFDE STADIONBUURT!
Welkom in de sfeervolle Amazonenstraat, midden in de gewilde Stadionbuurt in Amsterdam-Zuid! Dit fijne appartement is gelegen op de eerste verdieping van een karakteristiek pand en beschikt over een heerlijk balkon op het zuiden. De woning is praktisch ingedeeld, heeft twee slaapkamers en een moderne badkamer. Bovendien is de erfpacht eeuwigdurend afgekocht!
DE WONING
Via het nette gemeenschappelijke trappenhuis bereikt u de entree van het appartement op de eerste verdieping. U komt binnen in de hal, die toegang biedt tot alle vertrekken. Aan de voorzijde bevindt zich de lichte woonkamer met grote raampartijen die zorgen voor een prettige lichtinval. Aan de achterzijde treft u de open keuken, die in directe verbinding staat met de woonkamer. De keuken is uitgerust met een 4-pits gasfornuis, oven, vaatwasser, koelkast en vriezer. Vanuit de keuken heeft u toegang tot het balkon, gelegen op het zonnige zuiden — een heerlijke plek om van de middag- en avondzon te genieten.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers, waarvan de kleinste via openslaande deuren eveneens toegang biedt tot het balkon. De moderne badkamer is voorzien van een douche, toilet, wastafel en aansluitingen voor de wasmachine.
Dit appartement combineert een efficiënte indeling met een fantastische locatie, en vormt daarmee een perfect canvas om met minimale aanpassingen uw eigen stijl te realiseren.
DE LIGGING
De Stadionbuurt is een rustige en populaire buurt in Amsterdam-Zuid, bekend om haar Amsterdamse School-architectuur, brede straten en groene lanen. Op loopafstand vindt u diverse winkels, gezellige cafés en goede restaurants, met o.a. het Olympiaplein, de Beethovenstraat en het Stadionplein vlakbij. Ook het Vondelpark en het Amsterdamse Bos liggen op fietsafstand. Openbaar vervoer is uitstekend geregeld met meerdere tram- en buslijnen in de buurt, evenals station Amsterdam Zuid. Met de auto bent u bovendien snel op de A10.
HET ONDERHOUD
De woning is netjes onderhouden en voorzien van een degelijke afwerking. De keuken en badkamer zijn modern en functioneel. De CV-ketel is van het merk Intergas (2008). De woning heeft houten kozijnen voorzien van enkel glas. Met wat modernisering kunt u hier een heerlijk, comfortabel stadsappartement van maken.
DE GROND
Het appartement is gelegen op gemeentelijke erfpachtgrond. De erfpachtcanon is echter eeuwigdurend afgekocht. U betaalt dus nooit meer erfpacht!
BIJZONDERHEDEN
• Woonoppervlakte ca. 54 m² (NEN-rapport aanwezig);
• Fundering heeft een code 2 (juni 2022)
• Twee slaapkamers;
• Balkon op het zuiden;
• Verwarming middels Intergas CV-ketel (2008);
• Erfpacht eeuwigdurend afgekocht;
• Kleine en overzichtelijke VvE in oprichting;
• Gelegen in een rustige straat in de Stadionbuurt;
• Oplevering in overleg, kan snel.
DISCLAIMER
De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons met zorg samengesteld op basis van gegevens van de verkoper en/of derden. Wij staan niet in voor de juistheid of volledigheid daarvan en adviseren u en/of uw makelaar om bij interesse contact met ons op te nemen voor een bezichtiging.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 465,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,611
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 0.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 54 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 181 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- AMSTERDAM AB 1071
- Cadastral map
- Ownership situation
- Long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
© 2001-2026 funda