
Description
Centraal in Appingedam mag Brandsma De Jong u de Scharreweersterweg 36B aanbieden! Deze onlangs fraai gerenoveerde 2^1 kapwoning is nagenoeg instapklaar en beschikt over een nieuwe keuken (2023), modern sanitair (2024) en bovendien een royale achtertuin van maar liefst 22 meter diep. Tezamen met de vrijstaande stenen berging bevindt het geheel zich op een zonnige kavel van maar liefst 370 m², waarbij de nog aan te leggen achtertuin is gesitueerd op het westen.
Door de centrale ligging van de woning bevinden het historische centrum van Appingedam, winkelcentra Harddraversplein en Overdiep, de jachthaven, sportvoorzieningen en basis- en voortgezet onderwijs zich allemaal op loop- c.q. fietsafstand. Zo bevindt het busstation zich ook op steenworp afstand en is het NS-station - met verbinding tussen Delfzijl en stad Groningen - tevens in de nabijheid gesitueerd.
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal met meterkast, toilet, toegang naar de kelder (ca. 6,5 m²) en opgang naar de verdieping. Tevens vanuit de hal te bereiken woonkamer (ca. 28 m²; met tuindeuren), dichte keuken (ca. 10 m²; met achterentree en moderne hoekopstelling uit 2023 voorzien van natuurstenen aanrechtblad, koelkast, vaatwasser, afzuigkap en fornuis met 6-pits gaskookplaat).
Verdieping:
Middels vaste trap te bereiken overloop met aangrenzend slaapkamer (ca. 12 m²; met vaste kasten), slaapkamer (ca. 9 m²; met vaste kast), slaapkamer (ca. 11,5 m²; met vaste kasten) en badkamer (ca. 5,5 m²; met inloopdouche, wastafelmeubel en witgoedaansluitingen).
Zolder:
Middels vlizotrap te bereiken bergzolder (ca. 17 m²; met warmtepomp boiler).
Buiten:
- Aangebouwde overkapping (ca. 3,45 m x 2,70 m);
- Vrijstaande stenen berging (ca. 3,46 m x 2,92 m).
Extra informatie:
- Verwarming middels pelletkachel in de woonkamer;
- Overige ruimtes kunnen middels bijvoorbeeld infraroodverwarming of airconditioning verwarmd worden. Dit is een keuze voor de koper (zelf uit te voeren);
- Alleen koken is nog op gas, gasaansluiting is nog wel aanwezig. Er is geen cv-installatie aangesloten;
- Warm water middels warmtepomp boiler;
- Groepenkast is vernieuwd en voorbereid voor zonnepanelen (2024);
- Voorzien van kunststof kozijnen en deuren met HR++ beglazing;
- Plafondisolatie in de slaapkamers;
- Keuken (2023);
- Stucwerk, leidingwerk, elektra, laminaatvloeren, badkamer en toilet vernieuwd in 2024/2025;
- Begane grond vloer is vervangen door nieuwe houten vloerdelen (2024);
- Het getoonde energielabel is opgesteld voorafgaand aan de plaatsing van de kunststof kozijnen met HR ++ beglazing;
- De woning wordt naar verwachting opgenomen in het versterkingsprogramma wat de nieuwe eigenaar zgn. "koppelkansen" kan bieden.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,921
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1957
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 372 m²
- Volume in cubic meters
- 439 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- F
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- Pellet burner
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- APPINGEDAM G 2402
- Cadastral map
- Area
- 372 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 198 m² (22.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 42
© 2001-2025 funda









































