
Description
Centraal wonen in Arnhem? Zoek je wat anders dan anders? Dan zit je perfect op het Gele Rijders Plein 16-4 te Arnhem centrum...Een monumentale- en superhippe stadswoning met een eigen berging en additioneel een PRIVÉ parkeerplaats in de onderbouw van het complex!
Je woont op loopafstand van alle leuke hotspots in het centrum van Arnhem. Je zal merken dat deze stadswoning echt een heerlijke thuishaven is om te werken, leven en van de stad te genieten. Deze monumentale woning is voorzien van een moderne zwarte (Nolte) keuken inclusief een scala aan apparatuur. De badkamer toont strak en modern, uitgevoerd in moderne kleurstellingen.
Begane grond:
Entree met royaal trappenhuis. Een prachtige binnenkomst! Vanuit deze ruimte zijn ook de parkeerplaatsen bereikbaar.
1e verdieping:
Entree/hal, luxe badkamer met o.a. inloopdouche, natuurstenen wastafel en toilet. Moderne keuken met diverse apparatuur geplaatst in een ruimtelijke woonkamer met zeer veel daglicht door de hoge ramen. Wat een bijzondere uitstraling biedt deze ruimte. De buitenramen zijn allen voorzien van automatische screens. Vanuit de hal (met prachtige verlichting) is een ruime slaapkamer bereikbaar.
Overige informatie:
- De parkeerplaats in parkeergarage v.v. autolift is EXCLUSIEF de vraagprijs. (additioneel te koop, €15.000,-)
- Tevens v.v. eigen berging in de onderbouw;
- Deze bijzondere stadswoning betreft een gemeentelijk monument!
- Deze woning is voorzien van dubbel glas met behoud van de prachtige hoge ramen in mooie kozijnen;
- Projectnotaris van toepassing (VPVA notarissen te Ede).
Locatie:
Het gebouw ligt op een ideale locatie in het noorden van het centrum van Arnhem. Alle belangrijke voorzieningen liggen binnen handbereik. Het openbaar vervoer stopt aan het plein en daarbij ligt het centraal station op 1 km afstand. Omdat het gebouw in het centrum ligt zijn natuurlijk verschillende winkels, restaurantjes, supermarkten, kortweg verschillende recreatie- en ontspanningsmogelijkheden in de buurt.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 280,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,385
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 52 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 200 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and energy efficient window
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda