
Description
Gele Rijdersplein 31-3 – Wonen met uitzicht op groen én twee balkons!
Ben je op zoek naar een lichte, comfortabele woning met vrij uitzicht én buitenruimte aan zowel de voor- als achterzijde? Dan is dit fijne appartement aan het Gele Rijdersplein 31-3 precies wat je zoekt! Gelegen op een centrale locatie, met veel groen rondom en een doordachte indeling, is dit een heerlijke plek om thuis te komen.
De woning
Bij binnenkomst valt direct op hoe ruim en licht het appartement is. De L-vormige woonkamer ligt aan de voorzijde en biedt een mooi uitzicht over het groen van het plein. Hier is voldoende ruimte voor zowel een gezellige zithoek als een eettafel, waardoor het een perfecte plek is om te ontspannen of gasten te ontvangen.
Aan de achterzijde vind je de moderne, vernieuwde keuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken heb je toegang tot het balkon aan de achterzijde, gelegen op het noorden ideaal voor een verkoelend moment in de zomer. Aan de voorzijde bevindt zich nog een balkon, dit keer op het zuiden perfect voor wie van zon houdt!
De badkamer is eveneens recent vernieuwd en straalt luxe en comfort uit, met een ruime inloopdouche en een stijlvol wastafelmeubel.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De hoofdslaapkamer is ruim en licht, de tweede slaapkamer wordt momenteel gebruikt als waskamer, waar je ook de aansluiting voor de wasmachine vindt praktisch en slim benut!
Tot slot is er in de onderbouw een ruime berging, ideaal voor het opbergen van spullen.
De omgeving
Het Gele Rijdersplein is een rustige, groene omgeving met alle voorzieningen binnen handbereik. Op loopafstand vind je winkels, supermarkten, horecagelegenheden en andere dagelijkse voorzieningen. Ook het centraal station is dichtbij, waardoor je snel in andere delen van het land bent!
De ligging is bovendien gunstig ten opzichte van uitvalswegen zoals de A12, A50 en A15, waardoor je eenvoudig richting steden als Nijmegen, Utrecht of Den Bosch rijdt.
Kortom
Een sfeervol appartement met twee balkons, een vernieuwde keuken en badkamer, én een prachtig groen uitzicht aan de voorzijde. Gelegen op een toplocatie met uitstekende bereikbaarheid. Laat deze kans niet voorbijgaan!
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 365,000 kosten koper
- Last asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,058
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 200.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Specific
- Listed building (national monument)
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 69 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 230 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ARNHEM O 7578
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 200.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda