
Description
Wij mogen u met trots deze zeer sfeervolle en uitgebouwde benedenwoning met enorme tuin aanbieden. Deze benedenwoning is gelegen in de populaire woonwijk Lombok en is echt uniek in zijn soort. Levensloopbestendig wonen is hier mogelijk! De levendige en zeer gewilde wijk kenmerkt zich door haar groene lanen met voornamelijk karakteristieke woningen uit het begin van de vorige eeuw. Het jaarlijkse straatfeest is inmiddels een begrip in de omgeving geworden! In de nabije omgeving zijn diverse voorzieningen zoals supermarkten, sportfaciliteiten en gezellige restaurantjes en cafés. Het NS station Arnhem Centraal is op loopafstand gelegen evenals het bruisende centrum van Arnhem. De natuurliefhebber kan zijn hart hier ophalen want om de hoek treft u de Uiterwaarden van de Rijn en Landgoed Mariëndaal. Naast het openbaar vervoer zijn ook de belangrijkste uitvalswegen makkelijk en snel bereikbaar.
Indeling: entree, statige lange gang met daaraan een praktische berging met witgoedopstelling, luxe toilet met vrijdragende wc, urinoir en fonteintje Verder heeft u vanuit de gang toegang tot de kelder van ca. 11m2. Via de gang komt u in de hal met kapstok en bergkast met CV opstelling. Vanuit hier loopt u door naar de geweldige en unieke living met enorm veel lichtinval dankzij twee grote daklichten. Aan de voorzijde van de living is de woonkamer met haard gelegen en middels vier openslaande deuren is de enorme tuin te betreden. Aan de achterzijde treft u de open keuken van Bulthaup met kookeiland en apparatenwand. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en veel werkruimte. De eetkamer staat in verbinding met het geheel en nodigt uit tot urenlang tafelen. Het woonhuis heeft twee slaapkamers waarvan één gebruikt wordt als werkruimte. De badkamer met tweede toilet, vast wastafelmeubel, inloopdouche en ligbad is vanuit zowel de gang als de hoofdslaapkamer toegankelijk. Nagenoeg de hele woning beschikt over een stoere en robuuste eikenhouten vloer.
Tuin: heerlijk op de zon gelegen achtertuin van enorm formaat. De tuin is natuurinclusief aangelegd en heeft naast een gazon diverse borders met planten en bomen. Achter in de tuin is een onderhoudsarme schuur gerealiseerd voor het opbergen van uw tuingereedschap. Het terras is de echte eyecatcher, hier kunt u heerlijk tot rust komen en mocht u wat schaduw willen genieten dan kunt u het zonnescherm uit laten vallen. De tuin is letterlijk een oase van groen en rust in een zeer levendige omgeving!
Bijzonderheden:
- op geweldige locatie gelegen;
- zeer licht woonhuis;
- instapklaar;
- levensloopbestendig;
- gratis parkeren voor de deur;
- VvE met een maandelijkse bijdrage van €90,-;
- definitief energielabel C;
- aanvaarding eind februari 2026.
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 90 per month
- Last asking price
- € 489,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,366
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1895
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 406 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remaha (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- ARNHEM P 5227
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 162 m² (27.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Outside plastic storage cabinet
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 46
© 2001-2026 funda













































