Sold
- 122 m²living area
- 887 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- May 21, 2024
- Date of sale
- October 30, 2024
- Term
- 5 months
Description
Wij denken dat iedereen deze woning wel kent, de 'Spaanse' bungalow aan de Udenhoutseweg in Udenhout. Dat laatste is niet helemaal waar, want heel officieel ligt de woning in Berkel-Enschot, maar in de volksmond praat hier iedereen over Udenhout.
De speels vormgegeven, lichte bungalow is op een fraai perceel gelegen en heeft een eigen parkeerplaats, ruime oprit, aangebouwde, 31 m² grote garage, zeer sfeervolle patio / binnentuin, aan de woning gebouwde overkapping, achtertuin met aangebouwde, houten berging en grote zijtuin. In de zon, in de schaduw, er is hier door de ligging van de tuinen en de mogelijkheden altijd wel een plek om of van de zon of van de schaduw te genieten.
Doordat alles gelijkvloers is, is de woning uiteraard ideaal voor minder validen en (jong) senioren. Maar uiteraard is iedereen welkom om te kijken en te kopen.
Parkeren kan eenvoudig op eigen terrein.
KENMERKEN:
- De woning is gebouwd in 1988.
- Perceeloppervlakte is 887 m².
- Inhoud van de woning bedraagt 617 m³ (conform NEN 2580 meetrapport op locatie ingemeten)*.
- Netto woonoppervlakte is 122 m². (conform NEN 2580 meetrapport op locatie ingemeten)*.
- Verwarming en warm water worden geleverd via een Nefit combi uit 2006. Warm water in de badkamer komt via een elektrische boiler.
- Woning is volledig v.v. dubbel glas, kunststof kozijnen, vloer-, dak- en muurisolatie.
- Onder de overkapping aan de woning is zonwering geplaatst. Achterzijde van de woning heeft tevens zonwering.
- Begane grond beschikt ook nog over een extra zonnescherm aan de voor- en achterzijde.
- Energielabel is D en is geldig tot 6-5-2034.
BUNGALOW:
Vanaf de straatzijde is via een breed, bestraat pad de entree van de woning te bereiken. De ruime hal biedt toegang tot de bijkeuken en de woonkamer. In de hal is verder de meterkast en het deels betegelde toilet met wandcloset en fontein.
Aan de rechterzijde van de hal is de bijkeuken. Deze is v.v. de aansluiting t.b.v. de wasapparatuur en de CV-opstelling. Vanuit de bijkeuken is de patio te bereiken.
De L-vormige woonkamer geeft aan de voorzijde toegang tot de keuken. De keuken van 2,46 x 3,18 m heeft een moderne U-vormige opstelling en is v.v. een (zeer recente) vaatwasser, combi-oven, oven, koelkast, afzuigkap en 5 pits gaskookplaat.
De woonkamer van ca. 55 m² heeft een panorama gashaard en meerdere schuifpuien naar zowel patio als zijtuin. De kamer is afgewerkt met een laminaat vloer, sierpleister wanden en de kap in 't zicht.
Vanuit de woonkamer is de gang te bereiken naar de slaapvertrekken en badkamer. De gang geeft toegang tot 3 slaapkamers en via een schuifpui eveneens toegang tot de patio.
De kamers zijn afgewerkt met vloerbedekking en korreltapijt, spuitwerk wanden en eveneens de kap in t zicht. De ouderkamer geeft toegang tot de badkamer.
De badkamer is ruim met een grootte van 8 m² en is deels betegeld en heeft een open douche, dubbele wastafel en een wandcloset. De badkamer krijgt, net als iedere ruimte in de woning een zeer ruimtelijk effect, door de hoogte van de kap en de kap in het zicht.
De 2e slaapkamer is eveneens v.v. een douche en wastafel.
De kamers hebben de volgende afmetingen:
kamer 1 aan de linkerzijde van de gang 2,77 x 3,20 m;
kamer 2 aan de linkerzijde van de gang 8,5 m² en
kamer 3 aan de linkerzijde van de gang 3,7 x 4,37 m.
BUITENLEVEN:
De woning heeft aan de rechterzijde een parkeerplaats en een ruime oprit voor meerdere auto's. Links van de oprit is een pad naar de voortuin en naar het toegangspad van de entree.
Vanuit de oprit is tevens de aan de voorzijde ommuurde patiotuin te bereiken. Deze patiotuin biedt veel privacy, is ruim en geeft volledig zicht op de gehele bungalow.
Aan de bungalow is over de nagenoeg volledige lengte een overkapping gerealiseerd met een diepte van bijna 3 meter. Hierdoor kan in elk jaargetijde buiten gezeten worden. Een buitenhaard zorgt ook in de wintermaanden voor een warme sfeer. In de zomermaanden zorgt een zonwering onder de overkapping weer voor de nodige verkoeling.
Vanuit de oprit is de garage te bereiken. Deze 31 m² grote garage is verwarmd, is v.v. elektra en heeft een elektrisch bedienbare sectionaaldeur.
Aan de achterzijde geeft de garage weer toegang tot een houten overkapping cq berging met van daaruit weer de achtertuin. Deze achtertuin loopt achter de woning door en komt uit in de zijtuin die als hoofdtuin dienst doet. Aan de woning is een terras gerealiseerd van waaruit met een schuifpui weer de woonkamer te bereiken is.
WOONOMGEVING
De woning is gelegen aan de rand van Udenhout en officieel in Berkel-Enschot, allebei gemeente Tilburg. De woning ligt ideaal t.o.v. winkels in Udenhout, o.a. Tongeloplein en winkels in Berkel-Enschot, Koningsoord. Sportvoorzieningen zijn op loopafstand en door de ligging aan de rand van het dorp zijn ook uitvalswegen richting Tilburg en andere steden, direct bereikbaar. In de nabije toekomst wordt het steeds concreter dat Udenhout een station gaat krijgen, waardoor ook met openbaar treinvervoer de locatie perfect is.
* De NEN 2580 meetnorm is een eenduidige meetnorm, waarbij met bepaalde richtlijnen rekening gehouden wordt. Zo wordt o.a. een zolder zonder vaste trap of met een lichtoppervlakte (bv dakraam) kleiner dan 0,5 m² niet tot de woonoppervlakte gerekend. Hierdoor kan de woonoppervlakte soms kleiner lijken dan de daadwerkelijke vloeroppervlakte en kleiner lijken dan bij vergelijkbare woningen waar de makelaar de meetnorm niet toe heeft gepast. Ondanks het feit dat de meetnorm verplicht is, hanteren niet alle makelaars consequent de norm. Peeters-Bouckaert Makelaars laat haar woningen inmeten door een erkend bedrijf. Het meetrapport van deze woning is dan ook, indien gewenst, ter inzage.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 825,000 kosten koper
- Last asking price
- € 775,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,352
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Other space inside the building
- 32 m²
- Exterior space attached to the building
- 70 m²
- Plot size
- 887 m²
- Volume in cubic meters
- 617 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Nefit combi (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)
Cadastral data
- BERKEL B 4515
- Cadastral map
- Area
- 887 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and parking place
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
15,507x
Viewed
77x
Saved
21-5-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




