
Description
Op een fraaie en rustige locatie in het natuurgebied Het Reiderwold aan het Reiderdiep in Blauwestad is deze royale kavel beschikbaar met een oppervlakte van maar liefst 4.611 m². Een prachtige kans om een woning te realiseren waar u kunt genieten van alle rust, ruimte en natuur die het Oldambt en Blauwestad hebben te bieden.
Groot voordeel aan deze kavel is dat deze helemaal klaar is om direct met de bouw te beginnen. De nutsvoorzieningen zijn allemaal al aanwezig en het terrein is verhard en geheel omheind.
Daarnaast is er een sonderingsrapport aanwezig en een bouwplan dat al is goedgekeurd door de welstandscommissie, maar u kunt natuurlijk ook kiezen voor een eigen ontwerp.
Woongebied Het Wold is omsloten door bos en water, tussen het natuurgebied Reiderwolde en het Reiderdiep. Hier woont u midden in de natuur. Toch bent u ook zo in Winschoten en ligt de A7 dichtbij. Het Wold is de ideale plek voor ruimtezoekers die wel alle voorzieningen op steenworpafstand willen.
Deze grote kavel beschikt bovendien over een eigen insteekhaven, zodat u zo het Oldambtmeer op kunt varen.
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 329,000 kosten koper
- Last asking price
- € 319,500 kosten koper
- Status
- Sold
Construction
- Type of property
- Building plot
- Ready for construction
- Yes
Layout
- Plot size
- 4,611 m²
Cadastral data
- BEERTA K 1018
- Cadastral map
- Area
- 4,611 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and unobstructed view
Photos 8
© 2001-2025 funda







