This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/borne/huis-hesselerbeek-43/43912346/

Description
Een woning met een zachte grandeur die je zelden ziet! Majesteus, karaktervol & uniek, dit is wonen met een vorstelijk randje. Nummer 43 is geen dertien-in-een-dozijn, maar een statige verschijning met een rode bakstenen gevel, een elegant Frans balkon en een dubbele dakkapel als kroon op haar schilddak.
Deze onder architectuur gebouwde 2/1 kapwoning is niet zomaar een huis. Het is de eerste in de rij: een pionier in stijl & sfeer. Denk aan hoogwaardig afgewerkte details, glas-in-lood ensuite deuren, kozijnen met sierwerk en een interieur met accenten van oudroze.
Een huis met koninklijke allures, midden in de geliefde wijk Bornsche Maten. De Hesselerbeek is een gewilde straat waar brede lanen, water & groen elkaar ontmoeten. Hier woon je zoals het bedoeld is: kids die op straat spelen & een praatje met de buren is altijd dichtbij.
Binnenkomen met flair
Aankomen doe je in stijl: een eigen oprit voor twee auto's met carport en een entree die meteen goed voelt. De woonkamer aan de voorzijde verrast je dankzij de grote raampartijen én een hoekraam dat uitkijkt op het groen en het water. En dan die glas-in-lood ensuite deuren… een subtiele terugblik naar vroeger én gewoon hartstikke praktisch. Ze leiden je naar de tuingerichte woonkeuken, het kloppend hart van het huis. Ruim, sfeervol en voorzien van een spoeleiland, een robuuste oven met gaskookplaat en openslaande deuren naar de tuin. Dit is zo'n plek waar je de leukste avonden beleeft met vrienden & familie. Extra handig: vanuit de keuken heb je toegang tot de inpandige garage van maar liefst 26 m².
Dromen in stijl
De eerste verdieping telt drie slaapkamers, elk met een eigen karakter. De hoofdslaapkamer is royaal, met een ingebouwde kastenwand en plek voor een tv. De tweede kamer heeft een fris groenthema, een Frans balkon en een zijraam voor extra licht. En de derde? Die springt eruit met diepblauw en een panterprint. Alle kamers zijn afgewerkt met stijlvolle paneeldeuren. De badkamer is modern en compleet, met een inloopdouche, ligbad, dubbele wastafel en toilet. Zeggen we al ‘wow’? Wacht dan maar tot je boven bent, daar spant het de kroon.
De kroon op het huis
De tweede verdieping is meer dan een extra verdieping, het is een volwaardige ruimte met allure. Dankzij twee dakkapellen aan voor- én achterzijde is het hier opvallend licht & royaal. Perfect als vierde slaapkamer, werkplek of hobbyruimte.
Buiten net zo fijn
De tuin ligt op het noordoosten, maar door de vrije ligging pak je hier verrassend veel zon. Met een royaal terras, een stukje groen en volop privacy is dit een plek voor elk moment van de dag. Ontbijten in de ochtendzon, borrelen aan de lange tafel of gewoon even niks, hier zit je altijd goed.
Draag jij straks de titel ‘nieuwe bewoner van nr. 43’?
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 675,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,857
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2013
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hipped roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 175 m²
- Other space inside the building
- 27 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 263 m²
- Volume in cubic meters
- 733 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- French balcony, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, partial floor heating and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Itho Daalderop (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- BORNE L 619
- Cadastral map
- Area
- 263 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and sun terrace
- Back garden
- 93 m² (10.00 metre deep and 10.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage, carport and built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 23
© 2001-2025 funda






















