This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/coevorden/huis-nieuwe-dijk-41/43971672/

Description
Algemeen:
Op landelijke locatie met uitzicht over de landerijen gelegen twee-onder-één-kap woning met aangebouwde keuken en bijkeuken en vrijstaande garage met bergruimte. De woning is gebouwd in circa 1952 op een ruime kavel van 521 m² eigen grond. Nadien is de woning uitgebouwd en gedeeltelijk voorzien van kunststofkozijnen. De ruime achtertuin is goed omsloten, heeft fraai uitzicht over de landerijen en biedt voldoende privacy. De woning is gelegen op zo'n tien autominuten van het centrum van Coevorden.
Indeling:
Begane grond: Entree/gang. Meterkast. Toiletruimte. Doucheruimte. Woonkamer. Woonkeuken. Bijkeuken.
1e verdieping: Overloop. Drie slaapkamers.
2e verdieping: Via vlizotrap bereikbaar: Bergzolder.
Voorzieningen:
Verwarming door middel van radiatoren.
Warm water door middel van cv-ketel (Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 A. Bouwjaar: 2023).
Meterkast voorzien van stoppenkast.
Glasvezelaansluiting afgemonteerd in de woonkamer.
Entree/gang voorzien van laminaat.
Toiletruimte met hangcloset en fonteintje.
Doucheruimte voorzien van inloopdouche en wastafel.
Woonkamer met laminaat en één rolluik.
Woonkeuken voorzien van PVC-vloer, witgoedaansluitingen en inbouwkeuken met apparatuur o.a.: afzuigkap, gaskookplaat, oven en koelkast.
Bijkeuken voorzien van spouwmuren, verwarming, keukenblok, bovenkastjes, cv-installatie en kunststofkozijn met rolluik.
Overloop voorzien van vloerbedekking en mogelijkheid voor een wastafel of witgoedaansluiting.
Twee slaapkamers met laminaat, vaste kasten en kunststofkozijnen met rolluiken.
Eén slaapkamer is voorzien van vloerbedekking en een dakkapel.
Isolatie: grotendeels isolatieglas.
De achtertuin is voorzien van fraai uitzicht over landerijen en een vrijstaande houten garage met bergruimte.
Oprit met parkeervoorziening voor meerdere auto’s.
Oppervlakte e.d.:
Gebruiksoppervlakte wonen: circa 92 m².
Gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte (zolder): circa 10 m².
Externe bergruimte (garage) circa 32 m².
Inhoud: circa 344 m³.
Oppervlakte kavel: circa 521 m².
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 262,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,853
- Year of construction
- 1952
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- External storage space
- 32 m²
- Plot size
- 521 m²
- Volume in cubic meters
- 344 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 A (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- COEVORDEN L 1497
- Cadastral map
- Area
- 521 m²
- Back garden
- 255 m² (30.00 metre deep and 8.50 metre wide)
- Capacity
- 1 car
© 2001-2026 funda